Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elviselni az életkép...

Nem tudom elviselni az életképtelen embereket, idegesítenek (magasan van a mérce), emiatt mindig összeveszés van, és mindent én csinálok. Aki hasonló helyzetben van, hogy boldogul? (Ha valami egyedül nem megy?)

Figyelt kérdés

Megszoktam, hogy gyerekkorom óta megcsinálok mindent, valahogy megszoktam, hogy a szüleim önállóságra neveltek, sokszor mondták: "Á, megoldod." (Kamaszkoromban rengetegszer poénkodtunk ezen, és jó volt.)


Ma már vállalkozóként (építészet) ha hívok valakit, és az szerencsétlenkedik (nem azt a tempót, hozzáállást, szaktudást csinálja), akkor vagy összeveszés van, vagy egyszerűen elküldöm. A baj, hogy már semmire sincs emberem, és mindent én csinálok, pedig van ami több emberes lenne.


Aki hasonló helyzetben van, hogy viszonyul másokhoz?

30/F


2021. jún. 18. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nálam is hasonló sajnos, az utóbbi időben többször befutok hanyag, nem megfelelően végzett, hibákkal teli, végtelenül lassú tenpóban végzett munkákba, amikre mindig van magyarázat. Egy idő után fárasztó. Kerülöm az ilyen embereket.
2021. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azt írod "magasan van a mérce" akkor valójában nem a másik ember szerencsétlenkedik,hanem te vagy túl türelmetlen,túl nagy elvárású,így neked is alkalmazkodnod kell a másikhoz.
2021. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy idő után megszoktam ezt az egészt. Nálad is ha elég bölcs vagy hozzzá be fog állni egy stagnáló állapit, ahol elfigadod a nagyon ügyes, de te szemedben még mindig bénácska embereket, miközben a dolgok nagyját te fogod csinálni. Én nem bánom, hogy mindent én és egyedül csinálok. Csak zavar ha más is ott próbálkozik általában, rontja amit én csinálok. De nem lehet mindent egyedül, és nem kell mindent megfelelőre csinálni. Lehet néhány dolog pont megcsinált állapotban is.
2021. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Azt nem írtam, hogy valóban türelemmel gondjaid vannak. Nekem is voltak.
2021. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"elfogadod a nagyon ügyes, de te szemedben még mindig bénácska embereket" - Másik gépkezelő jött, kiba...ta a kaput, ma hegesztették meg, kb. 2 centit oldalra dől, és állandóan kinyílik... akármilyen "ügyesek", egyik se fog többet jönni.
2021. jún. 22. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Új vagy az építőiparban? Már sima ügyfélként is jól lehet látni, hogy az itthon maradt szakik egy részének se kézügyessége, se képesítése nincs ahhoz a munkához, amit vállalnak. Nem is kéri senki tőlük a bizonyítványukat vagy referenciákat, csak megkeresik a legolcsóbb embert, aki a környéken van.

Ha viszont van bizonyítvány és referencia is, akkor sokallják a munkadíjat és inkább az olcsóra mennek, aki a főállása mellett mókolgat magánban, aztán 5 nap után elfárad és nem megy többet.

2021. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!