Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj ha én egy senki...

Miért baj ha én egy senki vagyok és nem is akarok valaki lenni?

Figyelt kérdés
Hülyének néz mindenki, hogy én nem akarok fönök lenni, nem akarok luxusautót, medencét, nyaralót, nem akarok Balin kirándulni, stb. Ezt nem is titkolom. Van feleségem és két gyerekem, velük akarok jól ellenni, a munkát letudni és tisztességesen megélni. Ennél több nekem nem kell. 10 éve elkezdtem konditerembe járni és ott is bolondnak néznek, hogy 5 éve ugyanabban a formában vagyok (amivel én elégedett vagyok) mert szerintük nincs semmi értelme így és tovább kellene lépni. Én meg nem vagyok hajlandó szteroidokat beszúrni, stb, jó ez így nekem, de nem tudják felfogni. Mindenki csak mégnagyobb valaki akar lenni, hazudoznak, vetítenek, aztán úgyis bukta van. Én ezt a stresszt akarom elkerülni. Hogyan lehet ezt megértetni az emberekkel?
2021. júl. 7. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a te hozzáállásod az egészséges. Én megértem.
2021. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A főkérdésből azt hittem azért vagy senki, mert lecsúszott vagy, igénytelen, nincs munkád, stb. Ha ezen nem akarnál változtatni az szerintem is gond lenne. De ez így tök renben van. Van családod, munkád, boldog vagy velük és az bőven elég. Amúgy sem lehet mindenki a legnagyobb főnök, luxus cuccokkal, nem is baj ha valaki másra vágyik. A kondi teremhez meg annyit hogy sportolsz, az jó és egészséges, nem kell túltolni. Mert végűlis nem a többi kondizó kiatt jársz oda, hanem a magad miatt, ne foglalkozz velük. Jó hogy van valami amit tudsz csinálni a szabadidődben és még egészséges is. Nem gondolom hogy ezek miatt senki lennél, inkább csak megvan a saját életed, ami neked jó. Sokszor jobb ha megelégszünk azzal ami van és nem hajszolunk mindig valamit, mert akkor nem lesz időnk örülni annak amink van.
2021. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért is ellentmondásos, hogy ez probléma azoknak akik többre és többre vágynak, mert elvileg ha te nem így gondolod, akkor az nekik jó kéne, hogy legyen, mivel így egy vetélytárssal kevesebb van nekik.


Inkább arról lehet szó, hogy irigylik a te elégedettségedet, amiért az önmaguknak megfogalmazott végtelenbe nyúló elvárásaik miatt nekik állandóan keményen meg kell dolgozniuk, vagy talán soha el sem érnek.

2021. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, ha te boldog vagy.
2021. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Mert nem használod ki az életed adta lehetőségeket.
2021. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem se hiszik el, mindig azt mondják, hogy biztos savanyú a szőlő. Azt hiszem vannak emberek, akik ezt nem értik meg, úgyhogy inkább rájuk hagyom. Én tudom, hogy mit érzek, hogy mennyire vagyok elégedett, ők meg azt hisznek, amit akarnak. Szerintem ha valaki nagyon nem érti meg, akkor te is engedd el.
2021. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nincs veled gond.

legfeljebb annyi, hogy miért akarod másokkal megértetni a te álláspontodat?

én nem érzek visszatarthatatlan közlési kényszert magamban, vagy nem akarom, hogy engem megértsenek.

az a jó ahogy én gondolom és kész.

be is ba szna, ha vki bele akarna ugatni a dolgaimba, más dolga meg nem érdekel egészen addig, amíg nem keresztezi negatív irányba az én dolgomat.

2021. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!