Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok ember lenni, nagyon nincs kedvem ehhez az élethez?

Figyelt kérdés
Igazából semmi nem boldogít. Egyszerűen nem akarom ezt. Pszichológus is csak a hülyeséget mondja. Neki biztos jó mert dől a pénz. Könnyen beszél. De én semmihez nem értek amiből sok pénz lesz. Régen akartam szakember lenni de ott is több kárt okozok mint hasznot. Nem vagyok okos sajnos. Talán még az tudna boldogitani ha lenne barátnőm aki nagyon szeret de az se fog megtörténni . Kinek kell egy ilyen nyomorék? Aki még egy szakmához se ért. Próbálkoztam több szakmával de egyik se ment. Ha meg is lenne a papír így nem mennék akkor se semmire. Meg nem.akarok embereket se veszélyeztetni. Mondjuk nem jól.szerelem meg a gázt vagy fűtést stb.

2021. ápr. 11. 11:57
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
De még a 8 osztályos munkákról is ki bsznak. De azok olyan kevesett is fizetnek hogy csak vegetalas nem élet.
2021. ápr. 11. 11:59
 2/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a pénz is csak egy ideig fog boldgítani.

Barátnőd úgy lesz ha rendet teszel a fejedben,összes szedet magadat,lesznek céljaid.


Esetleg jegsellenőr vagy sofőrködésre nem gondoltál?

Lehet hogy abban jó lennél.

2021. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
2-es, valószínűleg a jogsit sem tudja letenni, túl bonyolult neki.
2021. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Itt egy enyhe szellemi fogyatékosságról lehet szó, amit viszont sohasem diagnosztizáltak, mert a szülők nem foglalkoztak a gyerek állapotával. Van ilyen ismerősöm, van felesége és már három gyereke, segédmunkásként dolgozik, és boldog. Kérdező, a targoncavezetést nem tudnád megtanulni? Raktárakba azzal elég sokakat keresnek.
2021. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát azt pont most próbálom, de nem lehet vezetni vírus miatt. Még nem vezettem szinte semmit. De nem akarok futár lenni nem az a típus vagyok aki annyit szeret menni. Ellenőr meg kevesett keres. Hát nem tudom mi lesz.
2021. ápr. 11. 12:30
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy menne a targoncás. Könnyű kárt okozni nagyon.
2021. ápr. 11. 12:31
 7/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, a futárkodással az a gond, hogy jól kell tudni hozzá számolni, mert neked fizetnek, beleszámolják a borravalót is, úgy kell visszadnod, aztán az autóba ülve visszaszámolni, mennyi a tied, mennyi a cégé. Ehhez muszáj jól számolni tudni, nem ajánlom neked.
2021. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, most ki tart el? Mert a hozzáállásod, a félelmed miatt szerintem te éltedben sosem fogsz pénzt keresni.
2021. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Senki, kerestem már alja munkával de ki bsztak általában. Van félre téve. De nem annyira sok.
2021. ápr. 11. 12:35
 10/26 anonim ***** válasza:
Biztonsági őrként nem tudsz mivel kárt okozni, csak ébren kell maradni.
2021. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!