Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyújtasz rá tömegben?

Miért gyújtasz rá tömegben?

Figyelt kérdés
Reggelente ahol leszállok a villamosról, mindig nagy tömeg megy egy irányba. Sokan a tömeg közepén rágyújtanak és száll a füst mindenkire, aki nem akarja belélegezni arra is. Nem üldözöm a dohányosokat, félre értés ne essék. De miért nem lehet tekintettel lenni másokra?

2021. júl. 7. 10:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Mert bunkók. Erős bagós vagyok már 16 éve,de sosem gyujtottam rà se megállóban,se tömegben. Ha az utcán szívtam és babakocsis jött szembe,nagy ívben kerültem. Nem dobáltam szét csikket sem. Sajnos sok bagós bunkó és nem figyel másokra.
2021. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Én is pont ezen gondolkozom, hogy ha mindenki betartaná a társadalmi, emberi normákat mennyi erőforrás felszabadulna és azt a javunkra lehetne fordítani, nem pedig a büntetés, bűnüldözés, a rombolás kijavítására elherdálni.
2021. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
3%
Azzal vagyok tekintettel rád, hogy nem rád fújom a füstöt, hanem magam elé. Ha nem tetszik, próbáld meg a másik irányt.
2021. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenek a dohanyosok. Engem mondjuk kevesbe zavar mint ha valaki fingik zart helyen pl a buszon.
2021. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy magad elé fújod, a szél még rám fújja.
2021. júl. 7. 10:34
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Én nem vagyok dohányos, de gondolom azért csinálják mert már alig várják hogy rágyújtsanak mikor leszállnak a tömegközlekedési eszközökről.

Egyrészt olyan az emberi természet hogy mindig a saját maga érdekeit, kényelmét, jólétét helyezi ismeretlen emberek érdekei, kényelme és jóléte elé (nyilván), másrészt a függőség egy komoly dolog, akármi is tartja rabságban az embert. Ha belegondolok, azt hiszem semmilyen függőségem nincs, de abszolút értem a függőség pszichológiáját.

2021. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
9%

Ha zavar akkor arrebb lehet menni.

Engem is zavar az izzadsagszagod de nem komentalok hanem tavolabb megyek.

2021. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem is ismersz, biztos majd tudod milyen illatom van. Egy kérdést tettem fel, szeretnem megérteni a miértjét. Tudom, hogy nem ettől a kérdéstől szűnik majd ez meg.
2021. júl. 7. 10:40
 9/24 anonim ***** válasza:
6%
Azért, mert jogom van hozzá. Nehogy már ne gyújthassak rá közterületen. A közterület az enyém is. Ha nem tetszik, odébb mész. Szemtelenség a nem dohányosok egoizmusa.
2021. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Rá lehet gyújtani, csak aki nem dohányzik annak is joga lenne a dohány mentes levegőhöz. De mint írtam , nem üldözöm a dohányosokat csak a tömeg tele gyerekekkel is, legalább őket vennék figyelembe.
2021. júl. 7. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!