Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életkorod hány százalékát...

Az életkorod hány százalékát tagadhatod le?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem kinézetre 11-12 évet biztos. Most vagyok 29. Amúgy egyszer, mikor 22 éves voltam , ült kint egy park széli étterem teraszán két tini srác. És akkor mondta az egyik, amikor elsétáltam arra; hogy "Ő most lesz nálunk 8.-os". És akkor a másik meg mondta neki, nempont így, de valahogy így volt a lényege; hogy ő meg hüledezett, hogy "Ne butáskodj már, én őt legalább 17-nek néztem." :) És az a másik srác meg váltig állította, de, felismert; én most leszek náluk nyolcadikos. :D:D Pedig akkor már több évvel az érettségin is túl voltam:) :). És középsuliba másik városba jártam anno, és azt is évekkel azelőtt. Ja és szóval, amikor jöttem vissza, és még ugyanúgy ott ültek, és tehát még akkoris azt állította; hogy fix, hogy én vagyok az, akire gondol, hogy most leszek náluk nyolcadikos. :):) Amúgy nálam volt a személyim, előkaphattam volna, ha kedvem lett volna. :D:D És akkor nézett volna a srác, hogy tényleg összekevert valakivel. :D:D Elég rendesen. :):) Amúgy szóval félreérthetetlenül rám mondta, nem sétáltak annyian arra. Arra nem emlékszem, hogy pont akkor mászkált-e ott arra valaki még rajtam kívül, de arra igen, hogy egészbiztos egyértelmű volt, hogy rólam volt szó. :):) :) Valami 10-15 perc telt el a jövésem, meg a menésem között. :):)
2021. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*Azért írtam, hogy középsuliba meg máshova jártam, mert nem nagyon lehettem neki ismerős szerintem sehonnan se. Én se tudtam, hogy kicsoda ő.
2021. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

A rekordom az, hogy 35 evesen 20-nal nem neztek tobbnek. Jo csajkent. Negyven evesen minusz tiz ev. Es hirtelen behoztam az oregedest 47 utan.

Szazalekot szamoljon, aki akar.

2021. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Komolyan nem tudtok elvégezni egy kivonást, aztán egy osztást? :D

23 évesen 19nek néznek, tehát kb 15%-20%.

Ismerek egy bácsit, aki 78, de tényleg csak 60nak tűnik. Elképesztő.

Legtöbbször amúgy látszik kor, tehát, hogy "hát látom, hogy szarul nézel ki, de tudom, hogy nem 60 vagy, hanem csak 45."

2021. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

46 vagyok.30-nak szoktak tippelni, de csak miután megtudják, hogy van gyerekem. Aki nem tudja, az még fiatalabbnak gondol. Múltkor egy kollégámnak szó szerint tátva maradt a szája, mikor mondtam neki, hogy 27 éves a lányom. Ő engem gondolt kb annyinak és egy ideig még hezitált, mert azt hitte, csak szórakozok vele, egyszerűen nem hitte el, hogy ennyi éves vagyok. Bár való igaz, hogy lelkileg sem érzem magam 20-30-nál többnek és még jó ideig eszemben sincs "felnőni"!

Azért egy,egy fárasztó munkanap megteszi romboló hatását, de igyekszem kiheverni :/

2021. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28 leszek és általában 22-23 néznek.
2021. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!