Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik tudnak jobban alkalmazkodn...

Kik tudnak jobban alkalmazkodni a változáshoz a fiatalabbak vagy az idősek?

Figyelt kérdés
Fontos lenne

2021. júl. 8. 08:39
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Kapcsolatot? Milyen kapcsolatot? Pont, hogy a fiatalok keresnek folyamatosan új és új kapcsolatokat. Akár üzleti akár baráti céllal.

Mire gondolsz pontosan? ^^

2021. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok elméletileg jobban alkalmazkodnak új dolgokhoz, minél kisebb egy gyerek, annál inkább terelhetőbb. Amit szerintem te mértél, az a generációs az különbségekből fakad: akik a szocializmusban nőttek fel, azok egy tekintélyelvű társadalomban cseperedtek fel, míg a mai fiatalok szabadabb felfogásúak és pl. a munkáltatónak nem tűrnek el bármit.
2021. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Fiataloknak nyitottabb az elméjük, befogadóbbak a paradigmaváltásoknál, az öregek hajlamosak a begyepesedésre. Jó példa a számítógép és az internet használata. Nem tudom milyen kérdéseket tettél fel, hogy az jött ki az idősek jobban alkalmazkodnak.
2021. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Általánosságban szerepelt a kérdésben és erre is egy viszonylag növekvő tendencia jött ki 18-30 55% 51-60 68% 61+ 58%
2021. júl. 8. 09:10
 15/38 anonim ***** válasza:
#12 vagyok, bocsánat, nem vettem észre, hogy a változás szó van a kérdésesben. Ez esetben egyértelműen a fiatalok képesek a változásokhoz hozzászokni. Főleg azért, mert még ők kiforratlanok, egy idősebb ember személyisége és világképe már stabilabb.
2021. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

#13

Ön mennyire tud alkalmazkodni a változásokhoz?

ez volt a kérdés

Nagyon jól alkalmazkodok

Nehezen alkalmazkodok

ezek pedig a válaszok

2021. júl. 8. 09:12
 17/38 anonim ***** válasza:
De mi volt a konkrét kérdés? Az hogy a fiatalok, vagy az idősek alkalmazkodnak jobban?
2021. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
#16 az a baj, hogy ez egy elég szubjektív élmény, hogy ki hogy ítéli meg magát ebben a tekintetben. Ha az lenne a kísérlet, hogy embereket olyan helyzetbe tennénk, ami számukra idegen és megfigyelnénk őket, hogy hogyan reagálnak a változásokra, akkor lehetne már egy objektívebb képet kapni.
2021. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
A másik kérdés pedig az volt amire érdekes válasz jött ki hogy mennyire nehezen alakit ki új kapcsolatokat erre is az jött ki hogy hogy minden kor csoport közel azonos olyan 53-58% közötti esélyel csak van egy hatalmas kiugrás az 51-60 között 68% és ezt se értem igy teljesen
2021. júl. 8. 09:15
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja már látom. Ez így nem jó. Saját magukat pontozzák. A felmérésed arra jó, hogy kiderült az idősebbek azt hiszik jobban alkalmazkodnak.
2021. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!