Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik tudnak jobban alkalmazkodn...

Kik tudnak jobban alkalmazkodni a változáshoz a fiatalabbak vagy az idősek?

Figyelt kérdés
Fontos lenne

2021. júl. 8. 08:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Az semmiképp sem reprezentatív.
2021. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
A nemet nem nézem csak a kor alapján számitom ki
2021. júl. 8. 09:47
 33/38 A kérdező kommentje:
Töröltem az egész kérdőivet gondolkozok egy új ötleten ami kb nem független és egészséggel kapcsolatos vagy nem tudom hogy oldjam meg hogy ugyan annyi férfi és nő töltse ki
2021. júl. 8. 09:50
 34/38 anonim ***** válasza:

Látom szeretsz ezekkel a statisztikai dolgokkal foglalkozni, de ennek komoly matematikai limitaciói, előfeltételei vannak és az ember könnyen belefuthat logikai bakikba. Pl. ha az adatait azt mutatják, hogy Magyarországon csökkent a dohányosok száma az utóbbi 20 évben, viszont a közúti balesetek száma nőtt, akkor az a következtetéses, hogy dohányzással meg lehet előzni az autóbaleseteket. (Nyilván ismét sarkított példa, csak azért írtam, hogy milyen könnyű hamis következtetéseket gyártani akkor, mikor az adatokat átdolgozzuk információvá.)

Szóval először ismerd meg a hiteles, tudományos hátterét.

2021. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Úgy tudod megoldani, ha saját kezedbe veszed az ügyet, és kiállsz egy bevásárló központ elé.
2021. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Általában megpróbalok úgy kérdéseket feltenni ami egy témakörhöz tartozik és kb össze tartoznak a kérdések vagy kötődnek valamilyen szinten egymáshoz de ezen a kérdőiven látszott (igy utólag) hogy az idő arányában a kérdések száma nem volt teljesen arányos a rá szánt idő
2021. júl. 8. 10:00
 37/38 anonim ***** válasza:
Az egesz eletunk az alkalmazkodasrol szol.
2021. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Szerintem meg teljesen reális az eredmény.


Az értelmezésemben az alkalmazkodás nem igazán pozitív értelmű, hiszem komfortzónámon kívül kell elfogadnom a megváltozott körülményeket: (36 éves nő vagyok)


- ha kevesebb a bevételem, nyávogás nélkül kevesebbet költök

- a munkahelyen (még ha méltatlan is) "engedelmeskedek"

- a megváltozott életkörülményekhez is szerintem jobban alkalmazkodik az idősebb korosztály, hiszen nincsenek nagy igényei


Az én munkahelyemen, ha az elmúlt 2 évet nézem, a fluktuáció egyértelműen a fiatalokra jellemző.

2021. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!