Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik tudnak jobban alkalmazkodn...

Kik tudnak jobban alkalmazkodni a változáshoz a fiatalabbak vagy az idősek?

Figyelt kérdés
Fontos lenne

2021. júl. 8. 08:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább személyiségfüggő
2021. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Mert készítettem egy felmérést és az jön ki hogy a kor előre haladtával az emberek egyre jobban alkalmazkodnak mig 18-30 as korcsoportba ez a szám 44% addig 61+ os korban 66% ez létezik?
2021. júl. 8. 08:48
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
És mégis milyen felmérés volt az?
2021. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
53%
Lehet benne logika, hisz az idősebb korosztálynak, tekintve hogy már többet élt, többször került olyan szituációba, ahol alkalmazkodnia Kellett, így már megtanulta kezelni. Ezzel szemben a fiatalabbak még hihetik azt, hogy ők a világ közepe és mindenki igazodjon hozzájuk.
2021. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#3 ez egy reprezentativ facebookon végzett felmérés és ez volt az egyik kérdés és most elemzem a válaszokat
2021. júl. 8. 08:53
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a fiatalok, mert mi még folyamatosan tanulunk. Ha változás jön akkor azt is megtanuljuk. Az idősek már nem annyira tanulnak. Ha van ami érdekli őket és időt szánnak rá akkor nyilván ők is tudnak tanulni, de annyira nem igénylik az új dolgokat. Nekik jó minden úgy ahogy van és ahogy volt. Pont ezért nem tanulnak annyit mint a fiatalok. Tudjuk, hogy a világ folyamat változik és egyre több dolog "létezik", így nyitottabbak vagyunk.
2021. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Akkor valami sántit ebbe a felmérésbe szted is? Mert nekem az jött ki hogy ahogy idősebb az ember egyre jobban alkalmazkodik
2021. júl. 8. 08:58
 8/38 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Puszta paraszti ésszel gondold át és ha kell akkor írd át a te észrevételeid alapján a %-ott szerintem. Úgy hihetőbb lesz.
2021. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Utolsó és ha azt nézzük hogy milyen jól alakitanak ki kapcsolatot abba se állhat fent ez a növekvő tendencia?
2021. júl. 8. 09:02
 10/38 anonim ***** válasza:
Én azt veszem észre,hogy a fiatalok. Én még fiatal vagyok,26 éves. De már észreveszem magamon,hogy nem megy úgy az alkalmazkodás mint pl. 20 éves koromban. Az idősek meg teljesen a szokásaik rabjai,pont ők azok,akik már semmiből nem akarnak engedni.
2021. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!