Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szedjem össze magam és...

Hogyan szedjem össze magam és álljak a sarkamra?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy sok munkahelyen (építőipar) csicskáztatnak. Emiatt félévente egyik helyről megyek a másikba. Az a baj, hogy nem tudok kiállni magamért. Nemcsak a főnök csicskáztat, hanem a munkatársak, akikkel elvileg egyenrangú vagyok. Mindig velem végeztetik el a legrosszabb melókat. Még a tanulók is több alkalommal végezhetnek rendes szakmunkát, mint én.

2021. júl. 8. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Lajos hozd ide (akármit)

Te: Nem

Nehéz ez?

2021. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen közlöd, hogy az nem a te dolgod vagy az mindig te csinálod stb. Vagy csak légy velük rendesen jóban, akkor valószínűleg nem rád fogják rakni a szar melót.
2021. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Lajos hozdd ide a talicskát.

Te: vidd oda magadnak

vagy: Majd ha te elviszel helyettem 400 kg cementes zsákot.

2021. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Húzd az egyiknek a fejébe a cementes zsákot


Ilyen ez a proletár élet. Alacsony az iq szint, erőszakkal kell kikövetelni a tiszteletet. Az erősebb marad életben.

2021. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!