Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Álljak a sarkamra, vagy...

Álljak a sarkamra, vagy próbálkozzak tovább?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (lány) aki török és Törökországban is él. Egy ifi cserén találkoztunk. Az tavaly nyáron volt. Azóta tartjuk a kapcsolatot fb-n keresztül. Egész jól elvoltunk egy bizonyos vitáig. Olyan dolgokat vágtam a fejéhez amit nem szabadott volna, de ha ideges az ember, bármire képes. Gondolom tudjátok hogy megy ez. Tényleg durva volt. Azóta nem beszél velem. Akármit írtam neki nem válaszolt. Csak kb egyszer 1 szóban. Azóta bocsánatot kértem tőle szöveges üzenetben nem egyszer, videóban, illetve hangüzenetben is. Nagyon magam alatt vagyok emiatt. Haverjaim már már hülyének néznek hogy miért próbálkozok ennyire helyrehozni a barátságunkat. Igen próbálkozok, mert fontos nekem. Viszont ő játssza a büszke nőt, hogy ő most meg van sértődve meg nem ír. Közben pedig úgy néz ki inkább mint egy kislány akinek elvették a kedvenc játékát, ezért nem beszél a szüleivel. Szerintem. Egyszerűen miért nem mondja hogy húzzak a francba és nem akar többet látni? Ehelyett inkább ilyen hallgatósat játszik. Gyerekes.


Na most a kérdés lényegére. Azon gondolkozok, hogy írok neki egy összegző üzenetet amiben leírom hogy milyen jó volt az elmúlt fél év, és hogyha őneki ennyit ért a barátságunk hát akkor ez van. Adnék neki egy időpontot hogy ha addig nem válaszol semmit akkor végleg letörlöm, illetve kitörlöm az életemből, bármennyire fontos is nekem. Nem akarom magamat feleslegesen a depresszió közeli állapotban tartani hogy mikor ír már végre. Ha nem teszek komoly lépéseket akkor senki sem fog komolyan venni. Szerintetek álljak a sarkamra és végre írjam így ezt le neki határozottan?


18/F



2016. febr. 1. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd már békén. Te vagy olyan, mint a rossz gyerek, akinek hiába mondják, hogy nem kaphat fagyit, ott bömböl a fagyizó előtt.
2016. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azért nem mondja, hogy húzz el, mert nem bunkó és azt várja, hogy vedd a lapot. Mit akarsz tőle? ő török, te magyar. Távkapcsolat nem szokott működni nemhogy külföldi, de még itthoni sem.
2016. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennyi idő után lehetne benne legalább annyi tolerancia hogy megmondaná szemtől szembe.
2016. febr. 1. 20:20
 4/9 anonim válasza:
tudod.. egyszer mondta nekem valaki akit nagyra becsülök, hogy egy barátság nem biztos hogy örökké tart.. nem azt mondom hogy ez a barátság már halálra van ítélve de te minden tőled telhetőt megtettél! ne könyörögj neki! mindent megtettél hogy helyrehozd a brátságotokat! most hagyd, ne is foglalkozz vele. ezek után ha nem fog rádírni akkor az azt jelenti hogy soha nem tartott téged fontosnak, az sem érdekelte hogy te most a barátja vagy vagy nem.. de ha viszont rádír azzal hogy "beszéljük meg" akkor légy kedves nyitott és lesz ami lesz!
2016. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na egy értelmesebb válasz, köszönöm a tippet :)
2016. febr. 2. 15:07
 6/9 anonim válasza:
HÓDOLJ BE NEKI EZAZZ
2016. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ennyi idő után lehetne benne legalább annyi tolerancia hogy megmondaná szemtől szembe."

Mit kell ezen megmondani? Mit kell ezen ragozni? Te leállsz beszélgetni a járdán heverő kutyaszarral? Nos, ő kb ennyibe vesz téged, és - nagyon okosan - nem fárasztja magát magyarázkodással.

2016. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem úgy neveltek, ha valakit el kell hagynom, elválni valakitől, azt sose úgy tegyem hogy haragban vagyok az illetővel. Nem érdekel ki vagy mit tett velem. Elmondom mit gondolok. Főleg ha az illető próbálkozik. Szerintem így fair. De mindenkinek megvan a maga véleménye.
2016. febr. 2. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Értem. És arra nem tanítottak meg, hogy számolj tízig, mielőtt "Olyan dolgokat vágtam a fejéhez amit nem szabadott volna, de ha ideges az ember, bármire képes." ?

Ha valaki megbánt téged, ha valaki fájdalmat okoz, ha megüt, te jó keresztény módjára odatartod a másik orcádat is? Aztán újra, hátha most már boxerral üt?

Ha földhöz vágsz egy tányért,és utána bocsánatot kérsz tőle, összeragadnak a darabkák, mintha mi sem történt volna?

Ez a valós élet, pajti! Itt nem műxik a Ctrl+Z billentyűkombináció. Itt csak egy esélyed van, és ha elszúrtad, ritkán kezdheted elölről.

2016. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!