Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megélhetném...

Szerintetek megélhetném valahogy ezt a késztetésemet? (légyszi a troll válaszokat tartsátok meg, köszi)

Figyelt kérdés

29 éves jól szituált, normális pasi vagyok, de van bennem egy nagyon erős vágy arra, hogy kiszolgáljak egy szép párt. Nem szexuálisan gondolom, hanem egyszerűen örülnék, ha tehetnék a kényelmükért, megcsinálhatnám helyettük a házimunkát, a hasznukra lehetnék. Egyáltalán nem szeretnék ezért semmit, csak önmagában szeretném érezni azt, hogy örülnek hogy valaki megcsinálja ezeket helyettük, van egy ilyen kis szolgájuk.

Nagyon szeretném megélni ezt, de fogalmam sincs, hogyan lehetne. Azt se igazán tudom, egyáltalán hogyan ajánlhatnám fel valaki(k)nek úgy, hogy ne nézzenek hülyének vagy ne lássanak bele valami hátsó szándékot.



2021. júl. 9. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Adok kulcsot, idejössz, rendbe szedsz kint bent mindent, aztán kész, na?
2021. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És már meg is jöttek a trollok természetesen.


Amúgy meg nyilván nem random emberekkel szeretném, hanem szeretnék valamennyire megismerkedni az illetőkkel.

2021. júl. 9. 23:06
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Én speciel annyira racionális ember vagyok hozzád képest, hogy pont annak néznélek vagy a hátsó szándékaidat kutatnám, hiába is próbálkoznál... max ha a pszichiátered lennék és megértettem volna ennek a lelki okait, akkor terápiaként engedném. :)
2021. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha csak "engednéd", de valójában neked nem lenne ebben semmi jó, akkor nekem sem. Csak akkor "élvezném" ezt, ha tudnám, hogy a másiknak jobb ettől
2021. júl. 9. 23:09
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Menj el ápolónak, vagy gondozónak?
2021. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5, értem a javaslatot, de szerintem kimaradt neked, hogy egy "szép" párt szeretnék szolgálni. Csak akkor van meg ez a késztetés, ha olyanokról van szó, akiket "feljebb" tartok magamnál, vagy hogy mondjam.
2021. júl. 9. 23:15
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
tesó, én nem trollkodom, első vagyok
2021. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológus lehet tudna segíteni ezen. Szüleidnek mennyit segítettél régen?
2021. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Na de, hogy valami használható tanácsot is kapj. Menj fel rosszlányokra, vannak ott párok, szerintem náluk érdeklődd meg ezt. Hallottak és csináltak is már durvább dolgokat, nem ettől fognak kikészülni.
2021. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyjából én is értem a pszichológiai hátterét, de ettől még megmarad :D Szerintem egyszerűen annyi hogy akiket tudat alatt magam fölé rakok (mert magamnál szebbnek, magabiztosabbnak, népszerűbbnek, stb. látom őket), azokkal szemben azt érzem hogy szeretném valamilyen formában alárendelnem magam nekik.

Én ebben nem éreznék semmi rosszat, ha amúgy lenne lehetőségem rá, és ha lenne rá fogadó fél akkor nekik is jó lenne.

2021. júl. 9. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!