Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segít rajtad, ha van egy...

Segít rajtad, ha van egy problémád, amin szorongsz, azt hiszed egyedül vagy ezzel és szégyenled, majd megtudod hogy igazából egy csomóan vannak így, csak senki nem beszél róla?

Figyelt kérdés
Veled volt ilyen?

2021. júl. 10. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem segít. Van ilyen problémám, helyzetem.
2021. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Becsületes magyar ember vagyok, ha másnak is rossz, akkor egyből jobban érzem magam.
2021. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de az, hogy van egy problémám nem jelenti, hogy rossz nekem. Azt jelenti, hogy van előttem egy kihívás. Ez lehet egy matematikai probléma, boulder probléma stb. (És szoronghatok amiatt, hogy azt hiszem, hogy gyenge vagyok, mert nem bírom megoldani ezt a könnyű problémát)

Igen, segít, ha érzem, hogy nem én vagyok a béna, hanem a probléma valóban elég nehéz ahhoz, hogy x időt töltsek vele.

2021. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem, "tipikus szomszéd tehene eset"
2021. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én sokat örlődöm a dolgon, mielőtt elmondom másnak, hogy baj van. Azért segít rajtam a tudat, hogy nem vagyok egyedül, mert így tudatosul bennem, hogy nem okvetlenül bennem van a hiba, amiért nem tudom megoldani.
2021. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a szomszéd tehene eset. Én eléggé kétségbe tudtam esni sokszor, és még rosszabb volt, hogy azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen félresikerült. Kis megkönnyebbülés volt, amikor kiderült, hogy más is attól szenved, amitől én. Nem azért mert örültem a szenvedésének, hanem mert kevésbé voltam egyedül, kevésbé voltam átkozott. S a sok esetből az is következik, hogy a tudomány tudja vizsgálni, így néha még akár megoldások is lehetnek egy-egy esetre.
2021. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!