Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális emberek ilyenkor...

Normális emberek ilyenkor strandon vannak, vagy élő viznél vagy bárhol csak ne otthon jól gondolom?

Figyelt kérdés
És élvezik a nyarat. Csak én vagyok ilyen hogy mindig otthon csaj vagy barátok nélkül. Nem tudom miért lettem ilyen. Mondjuk strandon szegyellnem a testem lehet. 29F

2021. júl. 10. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

NEM, nem jól gondolod.

Attól, hogy valaki értelmes, még nem feltétlen szereti a tömeget, vízpartot, máshol létet!

Másrészt meg ha neked nem tetszik otthon, akkor miért nem teszel valamit és mégy olyan helyre, ahol jól érzed magad?

2021. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sokak számára kifejezetten kellemetlen évszak. Ők sok időt töltenek otthon, mert napközben, megközelítőleg reggel kilenc és este hét óra között óriási hőség van. Ha módjukban áll, ők nem mennek napközben sehová, csak akkor, ha az elkerülhetetlen.


Lehet barátnőd és barátaid, ha energiát fektetsz abba, hogy megkeress olyan embereket, akikkel megfelelően összeilletek.


Ha szégyelled a testedet, akkor étkezz megfelelően, végezz edzést, dolgozz magadon.

2021. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Isten háta mögött lakom.
2021. júl. 10. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Ott meg lehet dögleni, még a vízben sem frissülsz fel, az is meleg. Légkondi, az kell. Meg sör :-)
2021. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

És ott azcisten háta mögött nem lehet futni? Vagy sportolni? Nem jár se vonat se busz sehová??


Kifogasgyáros vagy!

2021. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ott van szabadidejében, ahol jól érzi magát. Valaki nyaral, tengerpartra megy, valaki túrázik, valaki meg otthon marad.


Mi se tudjuk miért lettél ilyen. Talán amit te is mondasz, hogy szégyelled a tested. Menj el sportolni.

2021. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ismét te ? Napi szinten van egy 29F aki leirja hogy szar az elete ,nincsenek baratai, nincs baratnoje , nem jar sehova, nem csinal semmit, nincs ertelme az eletenek, ha ezt folytatod garantálom hogy nem fog ez semmiben valtozni, alj mar le ember es gondolkodj, ne csak abbol a k@rva beszukult csobol nezd a helyzetedet. Valts nezopontot , probald meg kivulrol megnezni az egeszet.
2021. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
7. Nem is ertem, milyen csodat vár attól, hogy ketnaponta kiírja ide a sírásrívást...
2021. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Azt ugye vágod, hogy igencsak ritka az olyan csaj, aki az ilyen rinyagépekért lenne oda.
2021. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gáz ez a gondolkodás.
2021. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!