Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül van valaki aki...

Rajtam kívül van valaki aki normálisnak gondolja, hogy a textil rajtunk az utcán való, nem otthon, ezért amint haza értek, meztelenre vetkőztök?

Figyelt kérdés

Az oldal lényege olyan kérdéseket tehetünk fel amit másnak nem nagyon tennénk személyesen...


Én egy 23/l vagyok, albérletben élek, és amint haza érek, levetkőzöm és sokkal jobban érzem magam egy fürdés után. Noha kicsit magasabb a gáz számla pár ezer forinttal, mindig kellemes meztelen takarítani, főzni, akármit csinálni.


A kérdés inkább fiúknak szól, de lányok is válaszolhatnak.



2021. jan. 11. 15:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Meztelenül főzni? :-)

Forró leves, olaj cseppent már rád?

2021. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Senki se essen abba hibába, hogy beveszi tényleg egy csaj írta ki a kérdést.
2021. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
66%
Ha tehetem, otthon én is meztelen vagyok, nekem is úgy kényelmes.
2021. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1-es: kedves az aggodalom, de csak ésszel kell főzni szerintem és akkor nincs ilyen gond. Ha pedig forró olaj felpattant, hát már volt ilyen a karomra, nem nagy ügy csak megérzem.


2-es: ha hazudnék, nyílván a szexualitás kategóriába raktam volna a kérdést, hogy pasik ezrei írjanak privátot, látva ahogy nyáladzatok. Tipikus. A másik, hogy semmi értelme nem lenne a fiúkat megnevezni ilyen esetben. Nonsens.


3-as:jó tudni, hogy van más is, csam mond kérlek, fiú vagy lány vagy?

2021. jan. 11. 16:31
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
A meztelenséged látják a kukucskálók? Ablakon belesők, esetleg ha csenget a postás?
2021. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
41%
Fiú vagyok.
2021. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Nyáron egy szál bugyiban szoktam itthon lenni, mert nincs légkondink, és bent majdnem ugyanolyan meleg szokott lenni, mint kint. Hűvösebb időben viszont fel vagyok öltözve itthon is. Most is van rajtam hosszú nadrág, póló, pulóver, zokni, szőrös mamusz. Meztelenül jelenleg megfagynék.
2021. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

"pasik ezrei írjanak privátot, látva ahogy nyáladzatok"


Úgy tűnik, hogy egyedül csak te gerjedsz arra, hogy fakanálra cserélted -ideiglenesen- a vibrátorodat.

2021. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Egy magára valamit is adó csaj, -higiéniai okokból- naponta cseréli a bugyiját,

nem pedig a bútorokba keni a különböző folyásait, váladékait és bélsár maradványait.

2021. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 mooti ***** válasza:
59%

Szia

Szerintem is normális ha valaki textil mentesen érzi jól magát. Én is mikor haza érek, tusolok de utánna nem veszek fel semmit. Naturista felfogású férfi vagyok, ezért amikor és ahol lehet ott megszabadulok a ruháimtól. Ilyenkor lelkileg és testileg szabadnak érzem magam.

Igazad van ha így vagy otthon.

2021. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!