Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, akik rengeteg időt,...

Emberek, akik rengeteg időt, energiát és pénzt fektettetek abba, hogy jól nézzetek ki, boldogak vagytok?

Figyelt kérdés
Akik sok áldozatot hoztak azért hogy szépek, kívánatosak legyenek,vagy akik most vannak benne ebben a folyamatban. Megéri? A szép külsővel jön a boldogság is?

2021. júl. 10. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha eléri az ember a számára kívánatos külsőt, azzal együtt elégedett lesz és nagyobb lesz az önbizalma, ami magával hoz egy csomó más pozitív érzést, és így összességében boldogabb lesz. De nem azért, mert a szép külső = boldogság lenne, simán csak ha elégedett vagy magaddal, a befektetett munkád eredményével, akkor az dob annyit a hangulatodon, hogy mindent szebb színben láss.

Nem mellesleg a szép emberekhez mindenki pozitívabban áll hozzá. Nem tudom, miért, még az egyetemen tanultam. Szóval ez is segíthet.


Én egyébként boldog vagyok. Nyilván vannak az életemnek javítandó területei, de az, hogy a külsőmmel elégedett lehetek, az ad egy kis pozitív felhangot a mindennapjaimnak.

2021. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, határozottan boldoggá tesz amikor látom a tükörben, hogy mennyivel jobb testem van mint mondjuk tavaly ilyenkor. Vagy amikor rájöttem, hogy egy éve nem használok alapozót, mert végre rendbe jött a bőröm. Vagy amikor meglátom magam egy képen és rácsodálkozok, hogy de király a hajam :D de a testem tesz a legboldogabbá, mert azon tényleg nagyon sokat dolgoztam és dolgozok is. Konkrétan egy csont és bőr lényből építettem újra egy egészséges, izmos, erős testet.
2021. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ideig-óràig
2021. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy lennének boldogok? Baromi rossz karma ilyenre fordítani az erőforrásokat. Az ilyenek mind üres, boldogtalan emberek, akik nem ismerik az emberi értékeket, élményeket, jóságot.
2021. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!