Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs valami "cuki" kis...

Nincs valami "cuki" kis irónia abban, ha egy pocakos ápolatlan férfi mondja egy 20 éves kisportolt ápolt srácnak, hogy ha nem szereti a focit, se játszani, se nézni, akkor nem is igazi férfi? :D

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 22:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Nincs, ez egy baromság.


Az én férjem egy izmos, kopasz, szakállas férfiállat, aki foggal aprítja télen a fát, és rohadtul nem érdekli a foci.

Nem ettől lesz férfi egy férfi, mert egy - egyébként elég gyagyi - sportot űz, vagy figyel. Akkor már inkább gyúrjon, vagy küzdősportoljon, vagy vízilabdázzon, kosarazzon, akármit.


Ez egy ostoba kijelentés, nem cuki irónia.

2021. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez hasonló verbális lenyomás mint mikor egy férfi a kismellű nőnek ecseteli, hogy az igazi - hihi - nőnek nagy melle van.

Kezeld a helyén.

2021. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem a foci szeretete tesz valakit férfivé. De nem is a testalkata.

Mindkettő szóban forgó pasi mélyen van az erdőben szerintem, az egyik azért mert azt hiszi hogy attól lesz férfias ha focit néz, a másik meg azért, mert azt hiszi hogy attól, ha ki van sportolva.

Egy "gatekeepers" nevű subreddit jutott eszembe erről.

2021. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nyugi, nem érzem magam kevésbé férfinek ettől, csupán ezt az embert tartom szánalmasnak.
2021. júl. 10. 22:28
 5/20 A kérdező kommentje:
Neharagudj hármas, de nem értek veled egyet! Egy igazi férfi nem egy tunya teve, akinek a púpja a hasára nőtt! :D
2021. júl. 10. 22:29
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Na pont ezért vagy te kisfiú férfi helyett 🤷‍♀️

Ha neked az izmaidban van a férfiasságod akkor ott bajok vannak. A fejedben kell lennie.

De nem kizárt hogy egyszer férfi leszel, nyugi. Még van időd érni, nem maradtál le semmiről.

2021. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Igazi férfi vagyok megjelenésre és viselkedésre is, és sose érdekelt a foci.
2021. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát kedves hatos, nem is a sőrhasamban! :D Egy kis tudomány: Sport = tesztoszteron, tesztoszteron = férfiasság. minden ami ebbe beletartozik, az elme, az alkat, minden. Kövérség és mozgásszegény élet= kevesebb tesztoszteron, ha nagyon kevés, akár hormon zavar, több ösztrogén, és férficici= semmi férfiasság, alkat inkább nőies vagy groteszk....
2021. júl. 10. 22:36
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Mondom, ez a felszínesség 20 évesen még teljesen oké. Majd ha 10 év múlva is itt tartassz, akkor lesz baj. De nem hiszem hogy itt fogsz tartani, szerintem benned is átalakulnak a dolgok a korral, mint minden emberben.
2021. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
és átalakulok egy tohonya, sörhasu focitnéző emberré? :D Nem csak ebből áll a férfiasság, de szerintem nagyon komoly része. nyilván a felelősségvállalás és kötelességtudat is része legalább ennyire, de a kettő egymás nélkül nem működik. Eleve milyen felelősségtudatos és kötelességet tudó ember az, aki vágósújba hízik? egy igazi férfi nem hagyja el magát ennyire....
2021. júl. 10. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!