Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos edzéssel és...

Saját testsúlyos edzéssel és futással hogyan és mennyi idő alatt lehet kisportolt, atlétikus, szálkás alkatom? Most vékony, semmilyen alkatom van.

Figyelt kérdés

Belekezdtem az Igor Voitenko Summer Physique workoutba, ami egy saját testsúlyos, kb 20 perces, intenzív edzésekből álló edzésterv, és mellette elkezdtem futni, naponta, 5-6 km-t, az eddigi leghosszabb táv 10 km volt, ezt szeretném gyakrabban elérni, és emelni. Inkább csak kocogásnak nevezném.


22 éves fiú vagyok, eddig sajnos semmit nem sportoltam, csak legfeljebb időnként eljártam futni. Most épp nincs lehetőségem/időm elkezdeni valamilyen sportot, ha lesz, akár ősztől, a tenisszel szemezgettem.


Az alkatom átlagos, semmilyen, magas vagyok és vékony. Szeretnék atlétikus, sportos, szálkás, izmos, de nem nagydarab lenni.

Ha a saját testsúlyos edzést és a futást naponta gyakorlom, el tudom érni ezt?


Illetve, semmit nem tudok arról, hogy hogyan kellene étkeznem, hogy az evéssel hogy lehet hozzájárulni a leghatékonyabban a fejlődéshez.

Érdemes fogyasztanom fehérjét edzés és futás után?


Akár a témában szerintetek hiteles cikket, oldalt is küldhettek, nagyon köszi előre is a válaszokat.



2021. jún. 17. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, de nem ilyen 20 perces edzestol. Kezdesnek jo de ahhoz kb 3x ennyit kell edzeni par evig meg figyelni a kajara. Googlebe beirod kidob egy rakat cikket, edzestervet, etrendet.
2021. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Te a saját testsúlyos edzést vagy az edzőtermi súlyos edzést ajánlanád jobban? Szerinted melyik a hatékonyabb, melyikkel lehet gyorsabb és látványosabb eredményt elérni?
2021. jún. 17. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen sulyzos edzes.
2021. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha mindkettőt csinálod.
2021. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!