Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önzőség, ha egy homoszexuális...

Önzőség, ha egy homoszexuális pár felnevel egy gyereket?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha nem fogadnák örökbe a gyereket, akkor az árvaházban élne tovább?


Miért gondoljátok önzőségnek?



2021. júl. 11. 16:07
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Ennyi erővel egy özvegyen maradt szülőtől is el kéne ragadni, mert "jaj, nem lesz anya/apaképe"?


Páromnak pl. nincs anyja, de van két fantasztikus nőrokona, akik betöltötték ezt a szerepet.


Két egynemű ember esetében is lehet női/férfi-mintája egy gyereknek, míg a szülei elárasztják minden mással - neveléssel, tanítással, szeretettel...

2021. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért tartják önzőségnek mert azt hiszi sok ember, hogy ha homoszexuális pár nevel fel egy gyereket, ő is homoszexuális lesz, és akkor végül mindenkiből homoszexuális vagy más szexuálitságú lesz és nem fog működni népesség fenntartás. Legalábbis én ezt olvastam az egyik LMBTQ ellenes csoportban.
2021. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tartom önzőségnek és inkább támogatom mint ellenzem. Nincs ebben szerintem semmi probléma.
2021. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki félreértené és leértékelné a válaszomat, én azt támogatom hogy örökbe fogadhassanak, csak a félreértések elkerülése végett!
2021. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem semmiképp, és a gyerek se lesz attól automatikusan homoszexuális, hogy ők nevelik fel.
2021. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%
Végül is mennyivel annak a gyereknek valami csoportos otthonban nevelőszülőknél ahonnan vagy drogosként vagy bűnözőként kerülnek majd ki az életbe, mintha egy meleg pár örökbe fogadná őket.
2021. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%

Én abszolút támogatom, ha örökbefogadnak egy gyereket. Ők is megtapasztalhatják a szülőséget és a gyerek is kikerül egy árvaházból. Általában az itt nevelkedett gyerekek nem tudnak úgy teljesíteni, mint a családban lévő társaik, így sokkal boldogabbak is lehetnek :D


Az egyneműség meg szerintem nem gond a szülőknél. Unokatestvéremnek meghalt az apukája egy balesetben, így az anyukája és a nagymamája nevelte fel és ugyanolyan ember lett, mint bárki más. Meg ettől nem lesz senki homoszexuális, az a genetikán múlik.

2021. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
66%

Nem, mivel a melegek egyedülállóként kizárólag olyan gyereket kaphatnak, akit minden házaspár jelölt visszautasít. Ha ezek a gyerekek nem kellenek senkinek, mennek külföldre.

Inkább az az önző dolog, hogy inkább adják ezeket a gyerekeket külföldre, mint egy meleg párnak itthon.

2021. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
16%
#8 Szép próbálkozás, trollocska. Még ha így is lenne, szomorú, hogy szerinted jobb lenne egy gyereknek nemcsak egyedül, de elszakítva lennie a saját országától az akarata ellenére (külföld idegen, más kultúrájú, nem is értik mit mond) mint hogy egy szerető családba kerüljön itthon. Csak gratulálni tudok.
2021. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
73%

#9, te értelmezni is tudod, amit olvasol????? Pont azt írtam, hogy TÁMOGATOM, hogy a meleg párok gyereket nevelhessenek!!!!

Az az önzőség, hogy a magyar kormány inkább hagyja, hogy gyerekek kerüljenek külföldre, csakhogy NE meleg párok kaphassák.

Ha ezt nem hoszed, nézz meg pár interjút Pál Marcival. Az ő fiukat 12 (TIZENKETTŐ) házaspár utasította vissza, mire neki felajánlották.

Vannak nevelőszülő ismerőseim. Nem egy gyerek került tőlük külföldre, mert itthon nem kellettek egyik gyerekre váró jelentkezőnek sem. Származás, egészségügyi állapot, esetleg testvérpár együtt, akikre itthon nemet mondtak. Mentek Olaszországba.

2021. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!