Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önzőség, ha egy homoszexuális...

Önzőség, ha egy homoszexuális pár felnevel egy gyereket?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha nem fogadnák örökbe a gyereket, akkor az árvaházban élne tovább?


Miért gondoljátok önzőségnek?



2021. júl. 11. 16:07
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Én még csak azt nem értem, hogy oké tiltják az iskolákban meg minden na de egy homoszexuális pár akinek van gyereke, már meg se jelenhet az iskolában szóval konkrétan tilos vagy hogy értelmezhető ez a rész. Pl.valakinek a suliban homoszexuális szülői vannak ezt hogy fogják kikerülni? csak szerintem életszerűtlen ez a törvény? sokan írták is hogy ennek csak a gyűlületkeltés volt a célja semmi más még a gyerekvédelem sem.

2021. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
32%

39.Persze nem azt mondtam eddig hogy bajom van a melegekkel de be kell látni hogy vannak hátrányai


Mindig így kezdődik hogy nincs bajom a melegekkel DE...

2021. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
14%
41 Egyszerű, nem fogadhatnak örökbe :c
2021. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
96%
43.de ha már van nekik? na ez az önzőség..:(
2021. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%

Azért önzőség, mert egy hetero pártok veszik el a lehetőséget. Egy olyan pártól, akik akartak gyereket, de kiderült, hogy egymástól nem lehet.

Az egyneműeknek ez nem okoz meglepetést, rossz érzést, de egy hetero párnák igen. És ő tőlük veszik el a lehetőséget.

2021. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
80%
Egy biztos. Az ilyen gyereknek nem kell elmondani, hogy örökbe fogadott 🤣😂
2021. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
86%
45 Semmiféle hetero pártól nem vesznek el gyereket, nyilván van egy sorrend és ők azokból választhatnának, aki senkinek nem kell. Talán meglepő, de egy 5-10 évest sem sokan fogadnak örökbe, mert már elég nagy.
2021. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
89%

"Azért önzőség, mert egy hetero pártok veszik el a lehetőséget. Egy olyan pártól, akik akartak gyereket, de kiderült, hogy egymástól nem lehet."


Csak azt felejted el, hogy a melegek eleve egyedülállóként fogadhattak örökbe, egyedülállónak pedig csak olyan gyereket ajánlanak fel, aki egy házaspárnak se kellett... Senki elől nem vesznek el lehetőséget a meleg párok...

2021. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
49%
Ellenkezőleg.
2021. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!