Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megvizsgáljátok az ismerősi...

Ha megvizsgáljátok az ismerősi körötöket, igazolható ez az állítás?

Figyelt kérdés
Aki csúnya, annak sosem lesz párja, az nem kell senkinek.

2021. júl. 12. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, tudom igazolni az állítást
Nem tudom igazolni az állítást
56 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem törvényszerű. Viszont az tény, hogy aki csúnyább, annak vannak rengeteg egyéb pszichés problémái, amik visszatartják a próbálkozástól, így ritkábban jön nekik össze.
2021. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
100%
Az én ismerőseimnél inkább az a tendencia, hogy az átlagosabb külsejűeknek folyamatosan van párja és ha valamelyik szakít akkor hamar van neki új, míg a kiemelkedően szép ismerőseim nem találnak egyáltalán vagy pedig szakítás után nem találnak sokáig újat. Olyan ismerősöm nincs, akit kifejezetten csúnyának látnék.
2021. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Francokat. Van egy rokonom, aki egy nagyon szép nő volt. Hozzáment egy olyan ronda pasihoz, hogy a rokonság azóta sem tért magához, pedig már eltelt pár évtized. De bárcsak az lenne vele a legnagyobb baj, hogy csúnya...
2021. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 2. írt, az a volt osztálytársaimra például tökéletesen igaz. Nálunk csak lányok voltak és legelőször a kimondottan csúnyácskák mentek férjhez. Az osztály szépei még ma sem mentek férjhez, közel e 40-hez.
2021. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Csak ido kerdese es a szep ember is elcsunyul. Lottyedt lesz, rancos, oreg es beteges.
2021. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

100%-ban NEM igaz!


Annak nem lesz párja, aki nem akarja!

EGyrészt csúnya is talál magának hasonlót, másrészt meg szétnézel, baromi csúnya hapsikat látsz az utcán gyönyörű csajokkal.


Nem a kinézet számít csak!!!!!

2021. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#4: egyetértek!


Az egyetemi csoporttársaink közül még az egyetemi évek alatt tipikusan a jelentéktelen, csúnyácska lányok mentek férjhez!

Az akkor kapósnak látszó szép lányok közül meg három is "pártában" maradt.

2021. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom így, kimondottan "nyomorék" kinézetű férfiaknak meg bányarém nőknek is van párjuk a környezetemben. Inkább azoknak van kisebb eséllyel, akik félénkek, bátortalanok, .indez kinézettől függetlenül.
2021. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Aki mentálisan rendben van, annál teljesen mindegy, hogy szép vagy "csúnya", férfi vagy nő, mindig talál párt.
2021. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem igaz az állításod mivel a csúnya és a szép szubjektív. Te a feleségedet szépnek látod én meg bányarémnek, te az én feleségemet bűn rondának tartod én meg gyönyörűnek látom.
2021. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!