Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha 16 évesen még egy...

Baj, ha 16 évesen még egy picit gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sokszor nem tudnak komolyan venni az emberek, mert ilyen gyerekes humorom van meg úgy egy az egyben igazából olyan vagyok mint egy 8 éves:Dxd

2021. júl. 12. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2021. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
baj, nem ártana felnőni
2021. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy baj :). Veled egyidős vagyok és nagyon szeretem a kalandparkokat, sőt, még a játszótereket is... utóbbi talán nem normális xD. De mindenki más ütemben fejlődik fizikailag és szellemileg is, felesleges siettetni :).
2021. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Tizenhat évesen teljesen normális.
2021. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
belefér, nyugi.
2021. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
16 évesen még gyerek vagy, ez lenne a normális.
2021. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen sem érzem bajnak. Persze nyilván ezt nem állásinterjún kell kimutatni, de bármikor lehetsz gyerekes. Mulatozni, boldognak lenni nem a gyermekkor kiváltsága.
2021. júl. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sem baj, ha későbbre is marad benned egy kis pajkosság, és nem egy megkeseredett felnőtt leszel. Miket szoktál még csinálni, ami gyerekesnek mondható? :)
2021. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Múltkor például az egyik haverommal bementünk egy játszótérre hintókázni, meg egyszer amikor a tanár beküldte az osztálycsoportba, hogy elfelejtettem megcsinálni a házit (egyébként jó tanuló vagyok amúgy) akkor én csak besziveztem neki meg ilyen kis gyerekes megnyilvánulásaim vannak. Ja meg szeretem a legót, az ilyen hülye fánkos meg lámás fürdő matracokat meg ilyenek.
2021. júl. 13. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Idén már 21 leszek és egy nagy gyereknek érzem magam, simán megveszem a Geszti Esztit, meg a Kubut is, jelenleg is rajzfilmet nézek, és vidámparkba akarok menni. Ja, és még plüss is van az ágyamban.

Volt már párkapcsolatom, dolgozom, tanulok is, tanult vagyok, egyedül élek, ellàtom magamat, de így érzem jól magam gyerekként. Ja, és jobban érzem magamat tőlem fiatalabbak társaságában, 16-17 évesek között.

Volt egy kapcsolatom, ott a másik fél tíz évvel volt idősebb nálam, és ugyanilyen gyerek volt, mint én, szóval nem paràzok.

2021. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!