Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meghivtak egy halotti...

Ha meghivtak egy halotti torra illik elmenni?

Figyelt kérdés
Az illetovel aki meghívott (az apja halt meg) joban vagyok, de a csaladja tobbi reszevel nagyon nem. Elegge kellemetlen is lenne velük talalkozni mert nagyon elmergesedett a viszony veluk. Ti mit tennetek a helyemben?
2021. júl. 13. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem mennék. A covidra hivatkozva.
2021. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%

Elmennék, mert jóban vagyok az illetővel, ha meghívott, okkal.

Vinnék egy pici koszorút vagy virágot, pénztárcámhoz mérten, őszinte részvétem nyilvánítanám, ennék két falat ételt, és aztán valószínüleg hamar eljönnék.

Mondjuk én könnyen barátkozom, és nem feszengek idegenek jelenlétében, de pont nem is érdekelne, elviekben egy jó ismerősöm miatt megyek, ha csak egy órára, akkor egy órára.

Mutasd meg neki ezt a kérdést, lehet máris nem kell elmenj őt támogatni (:

2021. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az illetőt nagyon sajnalom viszont ismerem a családját es azok irtó bunkók lesznek velem.
2021. júl. 13. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha vele beszélnéd meg? Ő tudja, hogy a családot nem bírod?
2021. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
O tudja igen. Nem szeretnem most ezzel zavarni, biztosan nem az en lelkivilagom a fontos most... csak már most ezen stresszelek... boven eleg lett volna a temetesen ott lennem
2021. júl. 13. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz elképzelnem, hogy a halotti toron bárki is az egyik ott levőt kezdje szapulni. De ha ennek reális esélye van, akkor ne menj. Mondd el az ismerősödnek, hogy később bármikor szívesen találkozol vele négyszemközt, és próbálsz neki vigasztalást, támaszt nyújtani, de a torra nem szeretnél elmenni. Ha tudja, hogy rossz viszonyban vagy a családjával, akkor nem is fogja megkérdezni, hogy miért nem.
2021. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!