Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít ennyire...

Csak engem idegesít ennyire ez az Amerikai filmekben?Más is észre vette ezt?

Figyelt kérdés

Szóval mindig a férfi a szar benne,de tényleg már túlzásnak érzem hogy mindig így mutatják be a férfiakat.


Általában mindig az van hogy a nő egy másik férfival él,de közben az apja látogatja a gyereket,és akkor is ki más miatt lehet ez mint a férfi miatt?Mindig negatív színben tüntetik fel a férfiakat...most csak egy példa Greenland abban is ugyanez van. Az nem probléma ha nő mással kefél folyton...


A másik klisé hogy mindig a férfi hagyja el a családját,ez már nagyon sok filmben benne volt de csak egy példát mondok,hogy idő álló legyen Holnap Háborúja.


És a többi még idegesítőbb inkább le sem írom,de mindig valahogy a férfival van a probléma soha nem a nővel,és az összes Amerikai fos úgy tüntetni fel a nők szabadságát,hogy kb ők mindent megtehetnek,ezzel szemben a férfiaknak meg kuss van.


Nagyon ideges vagyok ez miatt más is észre vette ezt?Ha nem tudnátok mondani ellen példákat (filmeket) mert már az agyam eldobom. 28f


2021. júl. 15. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, csak téged. Én nagyobb problémákon szoktam agyalni, dehát ki- minek
2021. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az esetek kh 90%-ában a férfi hagyja el a családját és nem fordítva, nem értem, mi ezen a meglepő. Másfelől vannak tök pozitívak is, ahol akár a volt férj vagy épp mindkettő pozitív. Van ahol a nők vannak negatívan feltüntetve, megcsalták, bántották szegény főhőst st. Általában a két főhős egymásra talál ez egy normális férfi és egy normális nő, és vagy az egyiknek vagy mindkettőnek van egy kellemetlen exe. Ebben hol a hátrányos megkülönböztetés?
2021. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt írd meg a FÉRFI rendezőknek...
2021. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy teli vannak a filmek egysíkú, sztereotip női karakterekkel. Engem meg ez idegesítene...
2021. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az tűnt fel, ha válás van mindig a férfi szedi a cókmókját és megy valami baráthoz hogy "kidobott az asszony"


Az összes ház a feleségé, vagy mi a fene??

2021. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Amerikában jellemző az egy keresős családi modell, vagyis a férfi dolgozik, a nő pedig neveli a gyerekeket és végzi a házimunkát. Ilyen helyzetben a nő teljesen kiszolgáltatott a férjének. Ilyen helyzetben a nő egyedül marad egy gyerekkel, munkatapasztalat, sokszor lakhatás és minden nélkül, szóval ilyen esetben a férfi a gonosz, ha elhagyja.

Ezek a filmek pedig erre a társadalmi problémára hívják fel a figyelmet, úgyhogy a témából adódóan nem a nő lesz a "gonosz".

Amúgy elég gáz, ha néhány film ennyire fel tud idegesíteni. (amúgy szintén 28f vagyok)

2021. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:

[link]

2021. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szemét férfiak !
2021. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!