Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmekben titeket nem idegesít...

Filmekben titeket nem idegesítenek a logikátlanságok? Most is ki kellett kapcsolnom egyet emiatt, mert megőrültem

Figyelt kérdés

..hogy mennyire nincs értelme


Elkezdtem nézni a 2001-es majmok bolygója c. filmet, és az idegesített elsősorban, hogy angolul beszéltek benne, továbbá, eltelt néhány száz év 2500 körül lehetett vagy akármikor, és mi az, hogy a majmok felemelkedtek az emberek meg visszamentek..Egyébként is ha ez egy másik bolygó akkor miért ugyanaz a nyelv benne?


Miért fejlődött ki itt is ugyanolyan kinézetű emberi élet mint a földön...


és még 1000 féle kérdés, de nem csak erről a filmről van szó..


Még ha esetleg jó film is lenne, akkor is ki kell kapcsolnom, mert egyszerűen annyira logikátlan, hogy az valami elképesztő..de pl a Star Wars nem ilyen, ott nincs benne ennyi logikátlanság, különböző nyelv, különböző idő, jövőbe játszódik blabla..egyedül az fura nekem, hogy minden egyes bolygón egyféle időjárás van..



2015. ápr. 11. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed a filmet, akkor ezekre a kérdésekre választ kapsz.
2015. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az olyan dolgok idegesítenek, mint pl.:

Horror filmben vmi természetfeletti erővel rendelkező lény (szellem vagy akármi más) megjelenik és elkezdi ölni őket, erre a szereplők külön válnak,h utánajárjanak a dolgoknak, plusz sokszor meg sem próbálnak elmenekülni az adott helyről.

Vagy ha egy filmben valakit megakarnak ölni,de nem lövik fejbe, pl. a Keresztapa filmben többször elmondják Mikenak,h kettőt lőjjön a fejbe h biztosra menjen. Ezzel szemben az ellenségeik Vito testét kezdik el lőni, aki tőlük kb. 3 méterre áll...és mégis túléli.

Stb.

2015. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!