Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha ilyet érzek...

Csakegylany369 kérdése:

Mit jelent az, ha ilyet érzek valaki iránt? Azt éreztem hazaértem. Annyira könnyed és a teljesség érzése. Még ilyet nem éreztem és nagyon fura.

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem?
2021. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nagyon szereted azt a személyt. Nem feltétlen romantikus értelemben, de lehet abban is. Szeretsz ezzel a személlyel lenni, biztonságban érzed magad vele, úgy érzed, lehetsz vele önmagad, szóval csupa pozitív érzelmek.
2021. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Valószínű ő lesz a párod hosszútávon, akivel családot is alapíthatsz. Én kétszer éreztem ezt életemben. Megjegyzem az illető nem érezte ugyanezt. Mondjuk 10 év múlva, amikor el akartam hagyni, hirtelen egyből rájött, hogy nem tudja elképzelni az életét mással, de addig én csak az egyik lehetséges opció voltam a sok másik mellett.

Jó érzés volt az a hazaértem szerelem, 8 évig nem tudott elmúlni bennem. Azt hittem, azért nem remeg a kezem-lábam a közelében, mert abból már kinőttem, több az önbizalmam. Aztán 40 éves koromban bemutattak valakinek és mire észbekaptam, úgy remegtem a közelében vagy ha csak rám nézett, mint a kocsonya. Akkor jöttem rá, hogy a férjem soha nem hatott így rám férfiként. De nem is éreztem magam hazaérve. Nagyon nehezen léptem túl rajta, de 3 év alatt sikerült annyira, hogy fel tudtam figyelni valaki másra. Nála megint jött ez a hazaértem érzés. Addig 3 éven át azt éreztem, hogy én ezután a szenvedély után nem tudok megelégedni a hazaértem szerelemmel. Aztán mégis, megint ugyanazt éltem át, amit 13 évvel korábban: hogy töröl minden más szerelmet a fejemből és egyszerűen csak jó mellette lenni. Olyan megnyugvás, öröm, derű járt át. Aztán meg is szenvedtem rendesen. De soha nem robbant fel a világ a közelében. Ennek ellenére elég fájdalmas volt lezárni. Fiatalabb volt nálam sokkal, ezért nem adtam jelét soha a vonzalmamnak és ő se mutatott túl nagy érdeklődést felém. Szóval ez a hazaértem érzés is lehet azért csalóka.

2021. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Jó lenne ezt érezni, de valószínű hamarosan meghalok mert már most alig kapok levegőt, szóval szar a helyzet
2021. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!