Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki vagyok én valójában, mi a...

Ki vagyok én valójában, mi a rendeltetésem, miért élek, miért lettem ilyen és miért vágyódom egy másfajta élet után, miközben nem is feltétlen érezném abban kényelmesen magam?

Figyelt kérdés
Itt az egész nyár,mindenki tervezi,hogy miket fog csinálni,nekem meg nincs semmi életem. Persze elvagyok magamnak, mégis van egy kép,amit idealizálok,és annyira szeretnék olyan lenni, aki mindig megy valamerre. Akinek rengeteg sztorija van. Aki közvetlen,és mindenkivel elhaverkodik. Akit feltöltenek az emberi kapcsolatai. Mindig az van bennem,hogy mennyire unalmas alak vagyok, egy senki, jelentéktelen gondolatokkal. Nem akarok világot váltani sem. Ma hallgattam egy rádió beszélgetést, miszerint a fenntarthatóság fontos, meg arról is beszélt a csávó,hogy mennyire életbevágó lenne az űrvédelembe fektetni sok-sok pénzt hisz a dinók is kihaltak,pont emiatt,és hogy ez az unokáink védelmében is a mi dolgunk. Én meg csak néztem,hogyha becsapódik ide valakámi,és világvége lesz,már nem tök mindegy?? Már úgyis minden mindegy lesz. Nem motivál semmi a jövőmre nézve. 18 vagyok. Talán a szerelem,ami tartogatna egy csomó izgalmas újdonságot. Talán ha jókat beszélgetnék emberekkel. Esetleg ilyen felejthetetlen élmények. Najó,igazából nem tudom mi bajom. Nincs is bajom. Elmélkedős kedvemben vagyok.

2021. júl. 16. 02:42
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Vállalj diákmelót, valami stabil rendszer nélkül az ember szétesik.

Az "izgalmas" életet ne nézd, internet legjava csak ámítás.

Neked a diákmelót ajánlanám tényleg, főként a szocializálodás miatt. Egy elszigetelt extrovertáltnak tünsz.

2021. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

"Talán a szerelem,ami tartogatna egy csomó izgalmas újdonságot."

Ja nem rossz, de egyben sok szenvedést is képes okozni. Előbb utóbb a szerelem is egy monoton dolog lesz, ha sokat ismerkedsz. Jókat beszélgetni meg tudsz bárkivel bármikor. :3


Az életed csak akkor lehet izgalmas ha vannak álmaid amiket teljesíteni akarsz.

Az enyém viszonylag nagy, de csak ezért csinálom azt amit.

Egy "isten" akarok lenni a földön. ;)

A legjobb kinézetre törekszem, ezért járok edzeni.

Gazdag akarok lenni, ezért gondolkodtam a vállalkozásomon rengeteget és fektettem bele több évnyi fizetést.

30 éves koromra úgy akarok élni mint egy "isten", akinek bármije és bárkije meglehet ha akarja. Emelet tudnék segíteni mindenkinek aki rászorul.

Rengeteg dolgot építenék ami nem csak nekem hoz pénzt, hanem másoknak is boldogságot. A lényeg, hogy tényleg megtehessem a lehető legtöbb dolgot amit csak megtehetek.

Ez az amiért jelenleg is dolgozom és megyek előre. Ha nincsen senkid se baj, hisz nem vagy rászorulva senkire. Azonban ha a céljaid miatt kell találnod valakit, akkor úgy is fogsz. Mert a célod az első és nem az, hogy félsz leszólítani valakit akkor nem teszed meg. (például)

Ha más fajta életre vágysz, akkor teremtsd meg magadnak a lehető leghamarabb. Valahogyan érd el, hogy úgy élhess amire vágysz.

2021. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!