Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők szeretik ha a férfi nem...

Nők szeretik ha a férfi nem vesz fel alsógatyát nadrág alá?

Figyelt kérdés

Nőktől kérek szépen válasz,

Mielőt félre értés esne nem perverzióm nem a fétisem vagy mit mondjak még erre, részemről szimplán egy érdeklődés.

Volt rá példa tapasztalni, akkor azt tapasztaltam tetszet a parnernak cipzárt le húzta és ott volt a lényeg és mondta nekem hogy elméletileg ha úgy van feltünik férfin jobban ki idomul a forma a nadrágon ha nincs alsógatya és ez őt fel izgatja, na most szimpla érdeklődésből kérdezem.



2021. júl. 17. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legyen alsonadrag.Boxer.
2021. júl. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elvárom hogy legyen rajta alsónadrág, lehetőleg boxer
2021. júl. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szexi, de nem túl praktikus.
2021. júl. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem tökmindegy, ahogy neki jó
2021. júl. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez tény ha alsógatyáról van szó, férfiként alap hogy a boxer alsó nekem mind férfi kényelem szempont, én a hagyományos lengős boxert hordok ezen felül 1el nagyobb méretet, és tudom az is nőknél vegyül hogy fazonok pl feszülős testre simuló a szexi de vannak akiknek a hagyományos lengős boxer a szexi, harmadik meg ha épp a férfin nincs, három tényező közül, leg több amit tapasztaltam nőknél hogy szexibbek és jobban izgata az ha épp nem volt alattam, valojában ezért tetem ki ezt a kérdést szélesebb körben a nőknek a véleménye érdekel.


Köszönöm az eddigi válaszokat🙂🙂

2021. júl. 17. 06:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy okkal találták fel az alsóneműt.
2021. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem!
2021. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze minden nő imádja ha a pasi morog és egyfolytában vakarozik mert a láb közötti nadrág varrás birizgálja a golyót. 🤨🤨🤨
2021. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor tetszik ha otthon vagyunk és szürke vagy fehér melegítő van rajta
2021. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Nekem aztán mindegy, milyen alsót hord, de mivel nem vagyok nimfo, nem nézegetek farkakat.
2021. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!