Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én foglalkozok más...

Csak én foglalkozok más emberekel?

Figyelt kérdés
Ha mesélek valakiről a férfi családtagjaimnak akkor lehurognak ,hogy ne foglalkoz senkivel csak magaddal. És amikor ők beszélnek valakiről akkor nem hurogja le senki őket. Tényleg olyan nagy baj ,hogy foglalkozok más emberekkel nem csak a családommal meg a barátaimmal? Persze nem 0-24 órában. Ti hogy vagytok ezzel?
2021. júl. 17. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is foglalkozom más emberekkel, és mint látod, ők is, csak van, aki beismeri, van, aki nem. :)
2021. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hurrogd le te is őket;tehát, ha ők lehurrognak téged ilyenért, akkor a te feladatod lenne őket lehurrogni ugyanienért. PL, ha ketten vagytok , ő mondja, de neked megtiltotta. Mi ez a más szemében a szálkát, sajátjában meg a gerendát nem --mentalitás náluk?

Amúgy akkor ne hozd föl ezt nekik, tehát másik embereket, ha meg ők beszélnek másik emberekről akko ne figyelj oda.

Másik, hogy ki milyen mélyen megy bele, hogy milyen mélyen részletezi a másik életét, lehet,hogy az már nekik sok lett volna, hogy annyira mélyen résztelezed, és boncolgatod valaki tök másnak az életét. Tehát,hogy arra is gondolhattak,hogy felszínesen , érintőlegesen lehet; de nem ennyire nagyra kibontva feltárni az egész másik életét; meg hogy ennyira aprólékosan, precizen , részletekbe menően kielemezni, kifejtegetni. Tehát, hogy lehet,hogy ez zavarta őket, hogy ennyire mélyen belementél.

2021. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem szeretek senkivel sem beszélgetni, mert vagy "magamról", vagy a másikról szólnak ezek a magas röptű, small talk-os csacsogások, amiknek semmi értelme nincsen.
2021. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!