Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beképzelt, másokat emberszámba...

Beképzelt, másokat emberszámba nem vevő, véleményekkel nem foglalkozó embereket hogyan kell helyre tenni?

Figyelt kérdés

Hogyan kell elérni, hogy figyeljenek ránk és hatni tudjunk rájuk, hogy visszavegyenek az arcukból, ha szép szóból nem értenek? Egyik fülükön be, másikon ki.

Másokat is zavaró személyröl van szó, de nem igazán lehet vele mit csinálni és gusutustalan, ahogy másokkal beszél és viselkedik.



2018. máj. 15. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Értelmes ember nem süllyed le a hülyék szintjére, mert legyőzik a rutinjukkal.


Én totál leszarom az ilyen embereket, károgjanak, amit akarnak :D

2018. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretettel, durva dolgokat lehet elérni, tapasztalat! A haragos visszabeszélés túl kiszámítható... ;)
2018. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

MIvel zavar másokat?

Az nem föltétlenül baj, ha nem foglalkozik mások véleményével, szerintem a kérdésbõl egyenlõre nem derült ki, hogy akkora probléma lenne az illetō emberrel. Mégis mit csinált?

2018. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem érthetö a kérdésböl...

Mindenesetre azt képzeli magáról, hogy egy valódi isten és ez a mozdulataiból, járásából, tekintetéből is lejön. Folyton okoskodik, a középpontban akar lenni. Úgy beszél másokkal és másokról, mintha kutyák lennének (bár ez nem helyes megfogalmazás, én még állatokhoz se beszélek így). Irányításmániás is. Az exe késöbbi párkapcsolatait még fél évvel később is tönkretette, mert a háta mögött folyton keverte a sz*rt.

Mindenki utálja és épp ideje lenne, ha visszavenne az arcából, de meg van győződve róla, hogy tökéletes.

Személyes történetem is van pár vele kapcsolatban, egy vadiúj ilyen eset miatt írtam most ide, de azzal nem szeretném untatni a népet, mert elég hosszú.

2018. máj. 15. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz azon, hogy ilyen embernek hiába mondasz bármit, mert lepereg róla? :)


Szard már le, mondjon, amit akar.

2018. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelmen kívül hagyod; mintha nem is létezne. Gyermekkorában valami trauma érhette, valaki 'eltört' benne valamit; ami így ezt hozta ki belőle, vagy akár el is kényeztethették. De ezek, ha valamelyik igaz rá, nem az ő hibái. Csak így reagálta le a környezetét. Segíteni nem tudsz rajta, csak bosszankodni, de azt meg minek. Úgyhogy szerintem próbáld figyelmen kívül hagyni, és akkor olyan lesz; mintha már ott sem lenne. Nem lehet ilyen emberkékkel mit csinálni. Vagy figyelmen kívül hagyod, vagy eltűröd. Nem lehet 'arcra ejteni', mert akkoris te az ő fennséges személye ellen szóltál. Csak saját maga tapasztalatai útján tud kitörni ebből, felfejlődni ebből a szituációból, helyzetből. De ő nem akar fejlődni, nincs igénye rá; mert neki ez így jó, megfelelő; eddig ez így bejött neki, ez az önelégült, akaratos, erőszakos, goromba, undok stílus. Ebből ő nem akar engedni. Hát őt ilyennek kell elfogadni; mert másmilyen nem tud lenni, ő ilyen. És ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája. Ez oda-vissza is igaz. Tehát, ha neki van problémája, az az övé; viszont ha neked van vele problémád, akkor lehet, hogy neked kéne picit a hozzáállásodon módosítani, pici szemléletmódváltással; mert ha valami zavar (pl benne), azt még nem tudod feldolgozni. Fejlődj fel arra a szintre, ahol már túllépsz ezen és nem zavar; nem is kell vele foglalkozni. Tehát ha téged zavar valami, akkor neked is optimális lehet változni valamiben. Lásd ilyen pl a szemléletmód. Hagyjad, ne foglalkozz vele; eléri amit akart, és csak elviszi az energiáidat. Fölösleges energiapocsékolás. Hagyd őt figyelmen kívül, hadd örüljön magának; nem is vagy köteles vele sem beszélgetni, ha ő akar valamit, szépen, lassan , finoman el is szivároghatsz mellőle. Nem kell vele közösséget vállalnod. Csak otthagyod , ha zavar, vagy nem figyelsz rá ha zavar; és már nem is zavar. Remélem , jókat írtam; talán próbát megér. :)
2018. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Egy dolog még eszembe jutott ezzel kapcsolatban. Hallottam egy sztorit, hogy volt egy elképesztően arrogáns, beképzelt, öntelt, önelégült, magának való hólyag emberke; és akkor ő előadásokat tartott, és egyszer az egyik muksó beszélt egy ilyen spirituális tanítóval, mesélte neki, hogy azt hitte, minjár' otthagyja. Mert az előadáson nem, de utána meg négyszemközt olyan beképzelt meg orrfenhordós, fellengzős volt, hogy hú de csuda! Na és akkor mondta neki ez a másik tanító; hogy ne hagyja ott; hanem imádkozzon érte. És akkor a pacák el kezdett érte imádkozni. És egy hónap múlva jött a hívás tőle, annak aki neki tanácsot adott; hogy nagyon köszöni, működik!!! És amúgy sokkal kedvesebb lett az emberke; és azóta már a pacák, aki imádkozott érte; ő is imádja. Én meg csak tökre meglepődtem , amikor hallottam azt a sztorit; mert én már egy nagyon édes, kedves, melegszívű emberként ismertem meg az adott muksót.
2018. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*az imádkozásnál nem tudom hogy volt

Én valami ilyesmit tudnék pl elképzelni, hogy kérni Istent , hogy segítsen neki a múlt sérelmeit feldolgozni, azokon túltenni magát; vagy, hogy megnyissa a szívét mások felé, hogy abban segítsen neki; vagy ilyesmik.

2018. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!