Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők,volt olyan palitok,aki...

Nők,volt olyan palitok,aki alacsonyabb volt nálatok 2-3 cm-rel,ha igen,mi fogott meg benne?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
10 centivel volt alacsonyabb és a személyisége de a végén kiderült hogy amúgy bunkó paraszt és még a pöcse is kicsi (9cm)
2021. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, aki pont akkora, mint én, de én elég alacsony vagyok, 162cm. A szeme, az arca és a mosolya fogott meg. És nagyon romantikus lelkű volt.
2021. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
1# Most ide hogy jön a pöcsméret?:)
2021. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak randiztunk parszor, jofejnek tunt, szepen beszelt, jol vegezte a munkajat (munkahelyen ismertem meg, ott ez alap, hogy nem a linkekkel haverkodom). Nem jottunk vegul ossze, mert tul hamar tul sok lett. Nem szeretem, ha valaki 2-3 randi utan elkezd hosszerelmeskent viselkedni, ez raer kesobb is, ha mar komolyabb a dolog.
2021. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem a palim volt, randizgattunk, néha találkozunk most is, pedig már három éve ismerjük egymást. Azért nem jöttünk össze, mert olyan munkája van, hogy folyamatosan vándorol, és ideje 0, én meg fix helyen vagyok, váltani meg nem akar, másik indok meg, hogy hát nem szívesen kezdenék vele komolyan, mert az előző élettársait is verte, stb. Az, hogy néha talalkozunk(kb 10 havonta egyszer), beszélünk(kb 2-3 havonta egyszer), az oké, de többet már ő sem akarna, meg én sem. Amikor megismert még akart is, akkor nem tudtam milyen, de akkor még a munkája miatt nem jött össze a dolog.

Az, hogy agresszív, stb. ő maga mondta el nekem. Ezek után nem is szívesen töltök el vele egész napokat, inkább csak összefutunk (mióta mondta mondjuk nem is találkoztam vele).

2021. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még!:)
2021. júl. 19. 08:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5 cm-rel alacsonyabb nálam, 5,5 éve élünk együtt.


A humora, a mosolya, a szeme és a határozottsága fogott meg. :)

2021. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Személyisége, mi más? Azzal fogok együtt lenni.
2021. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

172 vagyok, a párom 170. Én már nem vagyok kislány,(31) hogy a sztereotípiákra építsem az életem. 2 éve vagyunk együtt és még egy párkapcsolatom sem működött ilyen jól. A párom szeret, tisztel és igazi férfi.

Nekem többet nem kell egy arrogáns pöcs akit a társadalom csupán a magassága miatt helyez oda ahol amúgy semmi keresni valója lenne.

2021. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,utolsó!
2021. szept. 5. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!