Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy valakinek ingyen odaadtatok valamit, vagy nyújtottatok neki segítséget?

Figyelt kérdés
Tehát aki nem volt rokon vagy ismerős, azaz nemigen várhattatok tőle később sem viszonzást.

2021. júl. 18. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, miért kéne?
2021. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

A régi működő hűtőmet odaadtam egy fiatal párnak.


45-ször adtam vért.


A szomszéd gyerekét ingyen korrepetáltam matekból.

2021. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor 10 km-en követtem egy autót, aminek előttem esett le a rendszáma🤷‍♂️ Végül nagy nehezen sikerült "elkapnom", nyomta neki mint süket a csengőt.. Szerintem először azt hitte hogy pampogni akarok neki, de mikor nyújtottam felé a rendszámot, akkor hirtelen megváltozott az arckifejezése és vagy 3× is megköszönte.
2021. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy rövid ideig minden üveg Zwack unikumhoz járt egy ajándék szilva unikum, egy kis műanyag flakonban, de azt nagyon utálom. Letéptem róla és odaadtam egy hajléktalannak. :)
2021. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van boros üvegem, akkor azt mindig kirakom a hajléktalanoknak, hogy ők vigyék vissza, soha nem a kukába dobom, hanem valami market kukája mellé rakom, tisztán.

Ha marad meg étel, péksütemény,stb. Nem kidobom, hanem leviszem a padra, általában 1-2 órán belül valami hajléktalan elviszi.

Ha valami nagyon nem kell, de kidobni sajnálom inkább ingyen elpasszolom bárkinek.

Gyűjtöm a kupakokat, és be szoktam dobni mindig beteg gyerekek gyűjtőjébe.

Nem nagy dolgok, de valaki még ennyit sem tesz, és játsza azt, hogy milyen jó ember.

2021. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan. Rengeteget önkénteskedtem már életemben, a nekem felesleges cuccok jó részét ingyen adtam tovább. Új vagy nagyobb értékű dolgokat is. Facebook-on benne vagyok több olyan csoportban, ahol szoktak kérni, felajánlani dolgokat, ha tudok - segítek én is. Illetve a [link] is tökéletes erre. Több olyan ismerősöm van már ezekről az oldalakról, akiknek segítettem, odaadtam valamimet, aztán ennek kapcsán elbeszélgettünk, megismerkedtünk.

Hozzáteszem, nekem is rengeteget segítettek már ismeretlenek, idegenek, kezdve ott, hogy csóró egyetemista koromban autóstoppal jártam haza és mindig felvettek, elvittek az autósok. Nyilván így én sem fukarkodom, ha valaki segítségre szorul és lehetőségem nyílik segíteni rajta.

2021. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, többször is. Nem értem ebben mi olyan nagy dolog.
2021. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt, 1× szívtam is miatta, 1× valóban jószándék vezérelt.
2021. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!