Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy keveset...

Más is van úgy, hogy keveset eszik?

Figyelt kérdés

Normális a testsúlyom, kb 53 kg vagyok és 157 magas (igazából ritkán állok a mérlegre, mert mindig elfelejtem. :D )


Ha elmegyünk valahova, ismerőseim mindig kérnek egy nagy tál valamit és az utolsó morzsáig mindent megesznek. Ők is normál tesrsúlyúak és nézem, hogy hogy bírnak ennyit megenni.


Én nekem múltkor egy fagylaltkelyhet kellett otthagynom, mert a fele után tele voltam. Az étteremben is gyerek adagot kérek. Ha normál adagot kapok annak a 3/4-e vagy afele a tányéron marad.


Rokonoknál is csak kis adagokat tudok enni, amíg mindenki púposra pakolja a tányért meg repetázik is.


Ha meg este ülünk be gyorskajáldába vagy étterembe, sosem eszek semmit, max iszok egy kávét.


Kiskoromban is rosszevő voltam, de kinőttem belőle, viszont most 30 éves koromra ez újra előjött.


Ugye van köztetek is olyan, aki kb úgy eszik mint én?


2021. júl. 19. 15:25
 1/10 anonim válasza:
28%
Igen
2021. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megnyugtattál! Ment a zöld.
2021. júl. 19. 15:57
 3/10 anonim ***** válasza:
40 eves ffi vagyok, 110 kg, naponta egyszer eszem, kb egy fel adagot. Gyogyszereketol vagyok ennyire elhizva.
2021. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, sokan vannak így, mint te, én is, nem mindenki bélpoklos.
2021. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok, mint a 3-as. :/

Mindenki szapul, hogy miért nem fogadom el a tortát szülinapokon, meg hogy miért nem zabálok, amikor meg megmondom, hogy “nem szeretem”, “nem szoktam enni ilyeneket” úgy néznek rám, mint egy utolsó hazudozóra...

2021. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azért, mert keveset tudnék enni, hanem mert ha társaságban sokat eszek, akkor hányok. Kivétel nélkül (gondolom a stressz miatt, elég visszahúzódó vagyok). Az első randimon is hánytam, mert étterembe mentünk :D Étteremből rendszeresen éhesen jövök ki, általában a kajám felét elcsomagoltatom haza, mert nem akarok hányni.

Ezt pedig nem értené meg nagyon senki. Ahogy azt sem, hogy én utálom a sütiket. Nem esnek jól a gyomromnak, utána muszáj rá ennem valami normálisat. A krémes-habos sütiknek már a gondolatától is rosszul vagyok. Épp ezért baromi kellemetlen vagy idegesítő, amikor vendégségben tukmálják rám a sütiket... exem nagymamája szólt egyszer, hogy tömjenek már a számba valamit csak hogy egyek, hát nem esett jól. Az emberek igazán megérthetnék az első "Köszönöm szépen, nem kérek" után, hogy tényleg nem szeretnék...

2021. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
65%

Én is csak annyit eszem, mint egy madár...

... nevű ló.

2021. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Persze, sok kis étkű ember van. Nem kell betömnöd a kaját ha nem esik jól. én általában normál adagokat eszem de mióta kánikula van, sokszor délelőtt nem bírok enni. Ez van.
2021. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is keveset eszek egyszerre, pusztán mert sokkal jobban esik mondjuk 5-6x enni kisebb adagokat, mint magamba tömni egy nagy tál akármit és aztán még este is azt böfögni emésztetlenül.


Felejtős.

2021. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is ugyanez vagyok mint te. Nagyon válogatós vagyok. Sokmindent nem eszek meg, nekem is csak kis adag étel megy egyszerre.

Mindig mondják a család is, hogy próbálják többet enni mert szerintük kis adagokat eszek híznom kellene ezért mondják.

2021. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!