Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Balatoni strand vécében ha...

Balatoni strand vécében ha nem ment le a dolog, és egy ismerős jött be utánam, meglesz a véleménye rólam?

Figyelt kérdés

Ez az alul, felül nyitott wc van, tehát már eleve kínos ott bármit is csinálni mert kihallatszik.


De mindegy, kénytelen voltam elmenni, nyüzsögtek kint az emberek de sikerült nagydolgot intéznem. Viszont bármennyire is rántottam a kart nem akarta levinni a cuccost, negyedik lehúzásra sem, kefe pedig nem volt. Gondoltam gyorsan kisurranok hogy senki se észleljen hogy én hagytam ott a cuccost, de hát Murhpy törvény, egy évfolyamtársamba botlottam, együtt szoktunk tesizni. Most attol félek nehogy elújságolja majd a suliban ezt másoknak is. 🙁 (18/L)



2021. júl. 20. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Csomagolj és gyorsan hagyd el az országot, kint meg csinálj magadnak új személyazonosságot/papírokat, satöbbit. Ez k*rvára nem vicc. Gyerünk, menj már! ☹️
2021. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Utána meg szros fenékkel bementél a vízbe.
2021. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Miért a strandon mész el szarni?


Ott fingani se lehet egy jót mindig akkora a sor. Ne csodálkozz ha nem működik rendesen a wc, napi több ezren használják.

2021. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom mi a rosszabb, ha kamu kérdés vagy ha nem. Szerinted az egész iskola a te szaroddal foglalkozik? Tényleg ennyire unalmas a szünidő?
2021. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
En is kinosan ereznem magam, de plane ovoda utan, az mar eleg alja kategoria volna, ha ezzel sztorizna. En max kirohannek a helyeben, nalam reflex.
2021. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meglesz.
2021. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!