Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt néhány ember,...

Miért hiszi azt néhány ember, hogy amit forgalmas közterületen csinál, az nem fog kiderülni?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy egyesek nyílt utcán kezdenek el veszekedni másokkal vagy követni kezdik. Esetleg valami autós konfliktus után a nyílt utcán balhéznek. Nyilván ahogy sokan mások ilyenkor én is azonnal a telefonomért nyúlok és legalább fényképet, de inkább videót is készítek az eseményről. Nem csak azért mert érdekes, hanem az ilyen videókkal ezres nagyságrendű megtekintést és akár több száz lájkot is el lehet érni.
2021. júl. 21. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
...nem hiszi. Csak szimplán nem érdekli.
2021. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisznek azok semmit.
2021. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szóval te is egy tipikus mobilzombi-birka vagy, és erre még marhára büszke is vagy, hadd gratuláljak, csak majd nehogy valaki kikapja a kezedből és felhelyezze neked oda, ahonnan igen nehéz lesz hívást indítani.
2021. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszik. Meg miért kéne kiderülnie, vagy mi derül ki ezekből a veszekedésekből? Magánügy, akkor is, ha közterületen vannak, az egész világra főleg nem tartozik. Szerintem itt egy dolog derül ki, amit te csinálsz, és amit te gondolsz az ilyen "eseményekről".

Ez olyan, mint a falusi pletyka régen, csak azt videóval nem tudták még alátámasztani. A sima pletyka is elég rossz, de legalább nem törvénybeütköző. Teljes jóindulattal remélem, hogy gyorsan kinövöd, és elkezdesz értelmes tartalmat gyártani, az kifizetődőbb.

2021. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szánalomra méltó viselkedés.
2021. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bátor ember vagy.:D A GDPR szigorítások óta sajtónyilvános eseményen is nagyon ésszel csinálhatunk csak felvételeket és a gyerekek esetén külön le kell nyilatkoztatnunk a szülőket arról, hogy lefotózhatom a gyereket és közzé is tehetem és mindkettőre igen/nem nyilatkozatot kell tennie. Mondjuk városi eseményen nem tudom, hogy van, de ovis csoportképet se oszthatok meg Fb-on, se olyat, amin nem csak az én gyerekem van, kivéve ha valami rendezvény (pl. tábor) kapcsán birtoklom a szülő nyilatkozatait. Mivel nem hiszem, hogy egy random utcai esemény sajtónyilvánosnak számít, jól gondold meg, kit fotózol le és kit posztolsz ki. Addig nincs gond persze, amíg a fotóalanyok lazán veszik, de nem mindenki veszi lazán és hidd el, azok akik nem veszik lazán, nem riadnak vissza egy kis pereskedéstől.
2021. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De mitol riasztana ez vissza es miert? Egy csepp a tengerben.
2021. júl. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A C típusúakat valahogy sosem kapja el a rendőrség, félnek tőlük, azért olyan bátrak
2021. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!