Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek is be kellene...

Szerintetek is be kellene jelentenem a helyi közterület-felügyeletnél, hogy néhány hete 2 kölyökmacska van a háztömbünk mögött?

Figyelt kérdés
Néhány hete vettem észre, hogy minden este ott szaladgálnak és valaki vagy valakik már el is kezdték etetni őket. Én viszont úgy gondolom, hogy nem szerencsés, hogy a háztömb mögött ételmaradékokat hagynak, nem beszélve arról, hogy idővel ezek a cicák is szaporodni fognak, növelve ezzel az így is felesleges szaporulatot. Egyébként településünkön helyi önkormányzati rendelet is tiltja a kóbor állatok közterületen történő etetését.
2017. szept. 3. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
akik elkezdték etetni őket, próbálják szeliditeni és talán magukhoz is veszik majd, szerintem hagyd őket békén, ha már van aki a gondjukat viseli.
2017. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
fogadd be oket, ha nem teszed megatkozlak kiflivel.
2017. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

szerintem jelentsd.

attól hogy etetik szinte 99% hogy nem fogadják be őket, és főleg nem viszik ivartalanítani. tapasztalat. a környezetemben kb 100km-en belül mindenki etet mindenféle macskát, de utána le se sz@rják mi van velük. én csak a sajatommal foglalkozok ilyen téren.

2017. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne jelentsd be. A közterület-felügyelet max elviszi őket egy gyepire, jó eséllyel elaltatják őket. Vagy állatvédőket keress meg, ez jobb lenne, állatvédő (civil) szervezetet a közelben, ha nem tudsz, akkor pl. facen, vagy t magad is felteheted őket facebook csoportba, vagy ott is kérhetsz segítséget. Beszélhetsz azokkal az emberekkel. akik elkezdték etetni, hogy szándékoznak-e gazdit keresni nekik, vagy legyenek szívesek. Nyilván nem szerencsés,de mindenképp törekedj rá, hogy humánus megoldás szülessen! Ne legyél ilyen szőrösszívű, hogy rendeletek, meg közterület.
2017. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!