Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A homofób törvényt támogatókna...

A homofób törvényt támogatóknak mi a problémájuk az érzékenyítéssel?

Figyelt kérdés
A kérdés abszolút Nem provokáció, valóban érdekel a véleményük. Kinek ártanak és mivel ez az emberek? Miért baj az, ha kapnak egy kis népszerűsítést az iskolákban?

2021. júl. 21. 22:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
56%

[link]


15 éves, nem 12

De ez a lényegen nem változtat, mire jó ez az egész???

2021. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
48%

Én nem csak a gyerekeket, de a felnőtteket is megvédeném ettől a propagandától. Vagyis betiltani őket, ahol lehet.

Nem 1x olvastam akár ezen az oldalon is, hogy: fujj, hogy gyűlölöm a férfiakat, hányingerem van tőlük, nem érdemlik meg a nőket, stbstb...

A kijelentő csak azt felejtette el közölni, hogy egy élvonalbeli leszbikus, kopaszra nyírva, gyúrni jár, stb.

Kérdezem én, ez még egy fiatal felnőtt férfinek is mennyire káros első olvasatra?

Kialakul egy képe a nőkről, csak mert szabó jolánda feltétlenül közölni akarta álláspontját a férfiakról.

Majd Pistike csalódván a nőkben, elkezdi szidni őket 1000-rel, amit olvas a 17 éves 100% hetero Juli, és ő is kiakad a férfiaktól, mekkora köcsögök.

Mindezt előidézték a homok, akik gyűlölködnek a másik nemet illetően.

Nem véletlenül volt anno sok ember külsőleg is megbélyegezve az identitásának megfelelően, de hát a mai modern, full egoista ember mindezt áthúzta egy tollvonással, mert az rég volt, retro, hülyeség...

Pontosan ezt kellene ma is.

Most szívnak az egészségesek a sérültek miatt?

2021. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
70%

Én egyet értek a 2-essel. Túlzás amit az LMBTQ csinál. Nincs bajom a melegekkel, a legjobb barátnőm is azt mondja férfinak érzi magát, oké, de ezt megtartja magánügynek, és én ettől még nem fogok férfiként hivatkozni rá.

Szerintem a kisgyerekeknek (főleg az ovis korúaknak) egyáltalán nincs szükségük arra, hogy a homoszexualitásról tanuljanak, fel se fogják még, hogy ez mit jelent. Ovis koromban én is mondtam párszor, hogy bárcsak fiú lennék, de nem azért, mert homoszexuális vagyok, hanem mert szimplán úgy gondoltam, hogy a fiúknak könnyebb pisilniük (:D).

Mi se úgy nőttünk fel, hogy tolták a képünkbe az LMBTQ-t, alsóban olvasás órán sem leszbikusokról és transzfesztitákról olvastunk meséket, és biológián sem azt tanították, hogy nem csak két nem létezik, hanem én lehetek sellő is ha annak érzem magam, és mégis felnőttem úgy, hogy teljesen empatikusan állok a melegekhez és elfogadom őket olyannak, amilyenek (annak ellenére, hogy apám amúgy nagyon erősen homofób).

Ez a meleg téma is kezd lassan átesni a ló túloldalára, mint Amerikában a rasszizmus ügye.

2021. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%

Mert unalmas, a csapból is ez folyik.

Ha már érzékenyítés, biztos nem ebben a témában.


Egy csomó olyan terület van, ami sokkal-sokkal égetőbb, mint ez.


Például az emberek többsége még mindig nem tudja, mit csináljon, ha a zebránál áll egy vak emberrel. Vagy egy kerekesszékessel. Vagy egy láthatóan autistával.

Vagy nem mer leülni a váróteremben egy erősen vitiligo bőrű ember mellé.

Vagy hogyan kell mentőt hívni, ha az utcán a szeme láttára esik össze valaki.


Vagy hogy az epilepszia egyáltalán nem fertőző betegség.


Vagy nem csúfoljuk gyerekként a másikat, mert szegényes a ruhája, vagy éppen nincs menő telefonja.


Sorolhatnám estig. Ez az egész lmbtq az utolsó lenne a sorban.

2021. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
59%

Talán azért, mert valakit utálni kell. A cigányokat már uncsi, most utáljuk a melegeket. Ezzel annyi a probléma, hogy rengeteg tizenéves lesz öngyilkos, mert kiderül róla, hogy a saját neméhez vonzódik, és bántják, megalázzák őket az iskolában.

Én nem értem, kit zavar az, ha valaki MÁST SZERET, mint amit a társadalom elvár?

Ott tartunk, hogy a gyűlőlet elfogadóbb mint a szeretet (homófóbia)?

Ez szégyen.

Nincs itt semmi propaganda, ha mégis, elég gyanús, hogy az a jobb oldaltól jön, hogy összeugrasszák a népet. (Kicsit vicces, hogy egy origos linket linkelt be itt valaki)


Nemi átváltoztató műtét gyereken, iskolába meleg előadások.... Ugyanmár.

2021. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%
Valamint nálunk (Veszprém) ki van plakátolva a fél város, az új LMBTQ törvényről szóló konzultációról. Ez nem propaganda, és nem láthatja meg egy gyerek?
2021. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
53%
A konzervatívok egy jelentős részének semmi baja nem lenne a melegekkel, ha a melegek jelentős része, nem lenne agresszív, exhibicionista más téren is aberrált f.sz. Engem rohadtul nem érdekel, hogy Marci, Pistit vagy Julcsit szereti-e. Az viszont undorral tölt el, ha Marci, egy szál kisgatyában vonaglik sokadmagával az utcán, vagy miniszoknyában és magassarkúban tipeg. Nemes egyszerűséggel azért, mert nem vagyok kíváncsi más férfi szexualitására. És bocsánat tele van a tököm a melegek és leszbik folyamatos vinnyogásával. Egyébként már az egész coming outolás is extrémen visszataszító. Miért kell bejelenteni, hogy meleg vagy? Ki a f.szt érdekel? Ez megint arról szól, hogy a melegek túlnyomó többsége extrovertált, exhibicionista seggfej, aki szereti az eltérő nemi identitását beledörgölni a másik ember arcába!
2021. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
46%

Mert más mint a többi, azért coming outolnak. Amúgy volt egy osztalytársam 3 éve, gimisek lettünk. Az egyik barátjának bevallotta, hogy meleg, az elmondta mindenkinek, és elkezdték nagyon szívatni.

A fiú öltözőből kidobták, volt mikor "játékból" megrugdosták, az osztályfőnök tudta róla, hogy meleg, ezért hagyta az egészet. A vége az lett, hogy teljesen bezárkózott, sarokban ült, és elment a suliból. Szerinted egy ilyen társadalomra, jól jött ez a törvény? Nagyon nem.

Egy átlag meleg nem fog vonulni a prideon. A pride amúgy egy jó dolog lehetne, hogy vallald fel magad, és legyél büszke arra, hogy milyennek teremtett az Isten, és önmagad vagy!

Amúgy pedig, hetero férfiak jelentős nagy része tolja a lányok felé a szexualitását, az senkit sem zavar ha már itt tartunk?

2021. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
37%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem akarnak nekünk békét hagyni a b.zik? Ők jöttek a mi világunkba, nem mi az övékébe. Bedugták a fejüket és megtetszett nekik ez a világ és először csak részt követeltek ők is belőle, most meg már az eljövendő generációkból is csirát akarnak faragni, hogy az övék legyen ez a világ.
2021. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanazokat a jogokat megérdemlik mint ami minket.

Összeházasodni a szerelmeddel, örökbefogadás. Egy szerető családban, ha két azonos neműből áll, ha nem, jobb felnőni mint az intézetben.

Ők is emberek, alapvető méltóságát tartsuk tiszteletben, attól, hogy meleg nem kéne kiközösíteni. Le vontál egy következtetést 1000-5000 pride-os melegről, közben hazánkban van 100000 LMBTQ tag biztosan.

2021. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!