Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A homofób törvényt támogatókna...

A homofób törvényt támogatóknak mi a problémájuk az érzékenyítéssel?

Figyelt kérdés
A kérdés abszolút Nem provokáció, valóban érdekel a véleményük. Kinek ártanak és mivel ez az emberek? Miért baj az, ha kapnak egy kis népszerűsítést az iskolákban?

2021. júl. 21. 22:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
30%

19, már az ókorban is voltak melegek. Zaklatnak téged telefonon melegek, hogy szia szexeljünk??? Vagy zavar az, hogy ők felmerik vállalni magukat, te pedig egy csajt nem tudsz józanul leszólítani, ha pedig iszok paskolod a fenekét, de az már rögtön nem számít zaklatásnak?

Részt követelnek... Igen, elfogadásra vágynak, nem akarják elvenni a világot, hanem azt szeretnék, hogy ebben az országban senkit ne érjen bántás ha meleg.

Szerintem a te részedről is a "valakit utáljunk" megy, meg az LMBTQ a legnagyobb ellenséged, közben a fidesz kirabolja a fél országot.

2021. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
iszol*
2021. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
41%

"Le vontál egy következtetést 1000-5000 pride-os melegről, közben hazánkban van 100000 LMBTQ tag biztosan."


Érdekes egyszer nem emlékszem, hogy bármikor felszólalt volna egy meleg az ellen, hogy mondjuk talán nem kellene egyszál f.szban vonulgatva képviselni a melegeket, arra sem emlékszem, hogy felszólaltak volna, hogy talán nem kellene a Pride-on Bibliával bohóckodni, a 100000 meleg ezek szerint egyetért a provokációval. Akkor én meg úgy vagyok vele, jó, akkor a 100000 melegnek legyen szintén sz.r. Innentől azt hiszem támogatni fogok mindent ami hátrányosan megkülönbözteti és kirekeszti őket. Ugyanis maximálisan elegem van a melegek folytonos provokatív fellépéséből.

2021. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
50%

"Amúgy pedig, hetero férfiak jelentős nagy része tolja a lányok felé a szexualitását, az senkit sem zavar ha már itt tartunk?"


Biztos mesélték neked, mi van akkor ha a bácsi és a néni szereti egymást. Azt hívják szexnek.

A hozzád hasonló véresszájú heterofóboknak szúrja csak a szemét, viszont emiatt senkin, de legfőképp nem a gyerekeken kell bosszút állni.

2021. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%

Tanárként elmesélném, hogy nem folyik az iskolákban semmiféle szexuális propaganda. Ha jönne is vendég valami ilyen témában (én még ilyenről nem hallottam, de ha lenne is ilyen) akkor a részvétel nemcsak, hogy kötelező nem lenne, hanem nehéz is lenne egy tanteremben kivitelezni, hogy akit érdekel, jöjjön.

Viszont legyünk azért tisztában azzal, hogy egy olyan országban, ahol a beleegyezési korhatár 14 év, nem ártana a felvilágosítást is ehhez szabni. És igen, a védekezés mellett egy sor más dologról is lehetne beszélni, kezdve azzal, hogy a másik fél is ember és tiszteletben kell tartani, hogy oda kell rá figyelni, folytatva azzal, hogy igen, vannak akik a saját nemükhöz vonzódnak, de ezzel nincs semmi baj. Ezt toleranciára nevelésnek hívták eddig, most már meleg propaganda.

De megnyugtatlak, a biológia órákon történő felvilágosítás sem információ érték szempontjából sem hatékonyság szempontjából nem ér sokat.

Viszont ezzel a nevetséges törvénnyel most azt érték el, hogy:

-Tanárként senki nem mer majd egy ezzel kapcsolatos filmet megnézni, vagy témát felhozni, pedig szükség lenne rá, mert sok fiatal szenved ettől. Viszont az állását senki nem meri kockáztatni.

-Az a gyerek, aki ezzel küzd, a szüleihez többnyire nem mer fordulni, pláne ha otthon elhangzott már egy-két homofób megjegyzés, amit egyébként lehet, hogy nem is gondoltak komolyan, de az érintett gyerek ezt szenvedésként éli meg. Na, most már a tanárokhoz sem nagyon fordulhat.

-Ha nem lehet erről beszélni, akkor bizony az óvodában kezdődik majd és az iskolában eszkalálódik a gúnyolódás, ha Pistikének két anyja vagy két apja van. És hogyan, ha nem lehet nekik örökbe fogadni? Úgy, hogy vannak biszexuális emberek, van akinek van már gyereke és mégis úgy dönt, hogy azonos nemű partnerrel szeretne élni.

-A melegeknek jelenleg nincsenek a heterókkal azonos jogaik, de ezért harcolni sem lehet, hiszen az átlagember fejében a melegség összemosódik a pedofíliával a törvénynek hála.

-Aki nem látja, hogy ez a törvény direkt lett hozva ellenségképet létrehozva, gyűlölködést generálva, más aljas tetteket elfedve (pl a lehallgatási botrány, Mészáros Lőrinc újabb hajmeresztő gazdagodása, a Balaton vagy az autópályák eladása stb)az nagyon naiv.

-Minden gondolkodó ember számára sértő már a népszavazásban feltett kérdések is, hiszen lehetetlen rájuk többféle módon válaszolni, viszont azt sugallják, hogy az ellenzék és a törvény ellenzői ezeket a dolgokat AKARJÁK. Nem, nem ezeket a dolgokat akarjuk, hanem őszinte és tisztességes politizálást.

2021. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
37%

24, tehát iszákosan zaklatni egy lányt normális, de ha lány lány szeret vagy fiú fiút az le kell köpködni. Gratulálok, 2021 Magyarország, Jó napot kívánok!:)

Végülis ti vagytok azok, akik megválasztják a fideszt, aztán sírtok, hogy milyen szegény az ország.

Amúgy ha valami nem tetszik, nem kötelező nézni.

2021. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azoknak, akik a kérdésre válaszoltak. Nem vitát akartam itt generálni , csak kíváncsi voltam a véleményükre. Vannak jók, olyan válaszok amiket megértek, mármint megértem miért vannak ellenérzéseitek.
2021. júl. 22. 19:58
 28/36 anonim ***** válasza:
50%

#15

"Kicsit vicces, hogy egy origos linket linkelt be itt valaki"


Miért vicces? A telex, 444, hvg, 24.hu ugyanolyan, sőt elfogultabb a baloldal felé, mint az origo a jobb felé.

Kiforgatott féligazságokat állítanak be tényként rendszeresen. Az miért nem vicces. Másrészt volt ott BBC-s cikk is, de az Origost is megtalálod akar külföldi oldalakon is :)

Nem jó úgy véleményt formálni, hogy utána sem nézel valaminek.

2021. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Újabb adalék.


[link]


És mielőtt valaki belekötne, hogy origós cikk, még a történet elején a nyíltan meleglobbi párti 24.hu is írt róla korábban.



[link]

2021. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Én meg elítélem a cigányokat. Na mikor gyilkolják ki őket? Vagy az már más tészta?
2021. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!