Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan gyógyszert szedek amit...

Olyan gyógyszert szedek amit idáig még soha nem szedtem.Mit tegyek ha félek hogy bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés
Az előbb vettem be de félek hogy rosszul leszek tőle,nem lenne jó mert munkahelyen vagyok.

2021. júl. 24. 09:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%
És pontosan mitől félsz, mi bajod lehet? Ha nem mondod el milyen gyógyszert írtak fel, mi se tudunk ám segíteni.
2021. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Akkor félj tovább!
2021. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Neo Ferro folgamma gyomornedv ellátó tabletta
2021. júl. 24. 16:27
 14/26 anonim ***** válasza:

Megnéztem a hatóanyagtartalmát, és megnyugtatlak Kérdező: ettől a "gyógyszertől" egyáltalán nem kell félned, nincs benne semmi olyan, amitől bajod lehet.


Az, hogy széldülsz, meg hányingered van, meg mit tudom én még mi, az csakis azért van, mert pánikolsz, minden felesleges dolgon mint az állat. Próbálj megnyugodni, meglátod a "tüneteid" is meg fognak szűnni!


Üdv.: egy eü-s

2021. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Az előbb homályosan láttam és megijedtem hogy meg fogok vakulni.Pánikbeteg is lennék?
2021. júl. 24. 17:24
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább hipochonder vagy.
2021. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
99.9% hipochondria!
2021. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
37%

Az orvosod írta fel, nem kell paráznod. Ez csak vastabletta, semmi bajod nem lesz tőle, sőt, inkább energiát ad.

Egyébként miért baj, ha munkahelyen leszel rosszul? Ott legalább volna aki segít, nem egyedül vagy.

Igen, lehetsz pánikbeteg, attól láthatsz homályosan ésezerféle tünetet okoz, de belehali nem lehet. A legjobb ellenszere a pániknak, hogy tojsz rá és csinálod a dolgodat. Minél jobbanfigyeled magad ugyanis, annál jobban fogsz parázni!

Vas tablettárol meg azt érdemes tudni, hogy nem mindegy mikor veszed be,mert vakkak ételek, italok amik csökkenthetik a hatását. És nem lenne jo, ha "kárba veszne". Talán étkezédek között érdemesebb bevenni. De tájékoztatoján biztos rajta van.

2021. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Étkezés után vettem be és napi 3-at kéne bevenni de én nem mertem csak 2-t bevenni.
2021. júl. 24. 20:44
 20/26 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségbe nem lehet belehalni? Szerintem a hosszantartó pánik okozhat légszomjot, ájulást, szívritmuszavart, görcsöket, rengeteg mindent.
2021. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!