Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan gyógyszert szedek amit...

Olyan gyógyszert szedek amit idáig még soha nem szedtem.Mit tegyek ha félek hogy bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés
Az előbb vettem be de félek hogy rosszul leszek tőle,nem lenne jó mert munkahelyen vagyok.

2021. júl. 24. 09:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20

Akkor százával hullanának az emberek. Rengeteg pánikbeteg van. Évtizedekig elélnek a pánikjukkal.

2021. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, k*va kicsi az esélye bármilyen mellékhatásnak. Stresszelsz, ami sokkal nagyobb károkat okoz magadnak.


Egyél egy pizzát, igyál meg pár sört, és szard le az egészet.

2021. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ennek a tablettának (ferro) a "legveszélyesebb" mellékhatása némi hasmenés lehet. Vagy épp székrekedés. De van, aki egyiket se tapasztalja.
2021. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Vedd be az orvos által ajanlott napi 3-at, különben nem fog érni semmit az egész! Vagy normálisan, vagy sehogy!

A felesleges aggódást, mindenbe belemagyarázást, meg hülye kitalációkat pedig felejtsd el végre!

2021. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Senior Séf ***** válasza:
Amiket szedsz, az három teljesen ártalmatlan ÉS FELESLEGES "gyógyszer". Helyes táplálkozás mellett egyikre se lenne szükséged, és még pánikra való hajlamod is megszűnne.
2021. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha már ennyire helytelenül táplálkozol, valami finom kaját egyél.
2021. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!