Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van annak igazából,...

Mi értelme van annak igazából, hogy betartsuk a normákat, szabályokat? Mikor én betartottam ugyan olyan szar volt az életem, sőt szarabb lett, de mikor megszegtem a szabályokat boldog voltam pár hónapig mindig.

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 14:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz a kategória
2021. júl. 24. 14:20
 2/8 A kérdező kommentje:
Most vetem észre hogy rossz kategóriába írtam ki....
2021. júl. 24. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, majd átrakják.
2021. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szabályok? Ha pl. a kresz szabályokat nem tartod be, akkor mások életét veszélyezteted, ha ilyenektől boldog vagy akkor ment pszichiáterhez. Ami szabályoknak meg nincs hatása másokra, pl. öltözködési, étkezési szabályok, azt csinálsz egyedül amit akarsz, nem érdekel senkit.
2021. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legostobább kérdés, amit a tizennégy év alatt itt olvastam. Ha nem lennének szabályok (jog), nem lenne állam sem. Normák nélkül az emberek egy liter tejért megölnék egymást a boltban.
2021. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz normák,szabályok alatt?

Olyan is van,amit ha nem tartasz be,mész a sittre,meg olyan is,aminek tényleg nincs értelme,csak társadalmi beidegződés.

2021. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el Ted Kaczynski Unabomber kiáltványát. Teljesen egyetértek veled amúgy.
2021. júl. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért érezted jól magad, mert végre szabad voltál. Hetes voltam.


Én se tartottam be pl soha a koronás előírásokat. Főleg amikor kötelező karantén volt. Minden nap elmentem otthonról. Nagyon jó volt.

2021. júl. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!