Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha egy fiatal nő...

Mit tennél ha egy fiatal nő pénzt kunyerálna tőled az utcán?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ milyen fiatal nő. Ha értelmes, jó ember, aki nem számolt azzal hogy legyen pénze és most valamiért szüksége van rá, hogy felszálljon X buszra haza, akkor adnék neki természetesen. De ha egy kis agresszív cigánycsaj, aki láthatólag életvitelszerűen folytatja a kunyerálást, nem adnék semmit.
2021. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanaz mint az első.
2021. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Megbüntetném!
2021. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem adok pénzt senkinek aki kér. székelyudvarhelyen nyaraltam, jött egy nő egy befőttel a kezében, hogy azt az utolsó pénzéből vette a kórházban lévő lányának és már csak vonatjegyre kell neki pénz. adtam neki pénzt a vonatjegyre, nagyon megsajnáltam a nőt. pár év múlva ugyanott nyaraltam, jött a nő a befőttel. azóta nem adok senkinek pénzt.
2021. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem adok senkinek sem pénzt, így a fiatal nő sem kapna tőlem egy fillért sem.


45-szörös önkéntes véradó vagyok. Én ezzel segítek.

2021. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem adnék, volt már ilyen, akkor sem adtam
2021. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt semmi szín alatt nem adnék neki, - már csak azért sem, mert szándékosan nem hordok magamnál készpénzt, - de egyébként sem! Találkoztam már annyi szélhámossal, hogy elegem van belőlük. Az egyiknek a "becsületét" 400 (?) forintért vettem meg pár éve! Mutogatott nekem mindenféle hivatalos papírt - és hogy nem jut haza! Segítettem neki, de figyelmeztettem is, hogy segítség nincs, akár mivel is tűnik fel ismét a környéken! Másnap láttam, hogy a haverjaival dáridóznak az utcán a jó öreg kannás bor kíséretében! Láttam egy pár alkalommal azóta is, de tudja jól, hogy mennyi az annyi, mert hozzám nem jött oda egyszer sem azóta valamilyen rejtélyes oknál fogva kéregetni. 400 ft volt az utolsó tanulópénz, de azóta senkinek, soha egy buznyákot sem!
2021. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem adnék, mar szívtam ilyentől.
2021. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Általában nem adok.
2021. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam sem fölháborodni, sem kioktatni, egyszerűen ugyan azzal a kifejezéssel válaszolok amivel megszólított.

A napokban azt mondta az utcán egy férfi: "ne haragudjon már...."

mondom nem haragszom, és mentem tovább.

Korábban egy nő azzal állta el az utamat a kapubeállóban, hogy "anyagi gondjaim vannak"

Mondtam: nekem is....

Érdekes, erre sosem válaszolnak.

2021. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!