Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyobb esélye van egy egyedül...

Nagyobb esélye van egy egyedülálló apukának a lánynál, vagy a gyermektelen a befutó?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Mire?
2021. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát hogy szerelembe essenek
2021. júl. 25. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra ugyanakkora az esély.
2021. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt nőre válogatja. Egy gyerektelen nőnek például lehet, hogy kizáró ok, ha a férfinek már van gyermeke abban az esetben is ha pl ő is szeretne, - mert akkor nem a közös lesz a férfinek az első - de abban is ha ő egyáltalán nem, akkor hétvégi gyerek sem fog kelleni. De persze ez sem mindenkinek kizáró ok, a tesómnak nincs gyereke, szeretne is, és most épp egy egyedülálló apukával jött össze, tehát az esélyek gyakorlatilag ugyan akkorák, csak a megfelelő nőt kell megtalálni. Van aki gyerekkel is kell valakinek, van aki gyerek nélkül sem.
2021. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem az ilyen férfi nagyobb eséllyel lesz vonzóbb egy nőnek, mivel a gyerek a bizonyíték, hogy nemzőképes egyed.
2021. júl. 25. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez is valami incel baromság?

Számtalan dolgot mérlegelhet ilyenkor valaki.

Az egy dolog, hogy nemzőképes, de akar még egy gyereket? Vagy a nő akar egyáltalán gyereket, vagy akar egy kéz alól képbe kerülő gyerekkel foglalkozni?

2021. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te miért vagy ilyen frusztrált?
2021. júl. 25. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez függ attól, hogy a másik fél is szülő e meg, hogy apukának milyen felügyeleti joga van és, hogy megvan e a kémia a gyerek és az apuka szerelme között.


Én 2x láttam olyat, hogy gyermektelen nő jött össze apukával.


Az egyik a vezetés oktatóm volt, annak volt egy lánya, aki 12 körüli lehetett akkor, a nő meg kb 30-35 körül volt. A nő elfogadta azt is, hogy az apuka napi szinten tartja a kapcsolatot az exnejével. Kb belecsöppentem az életükbe, vagy az oktatót vittem az exnejéhez, ahol kiszállt és az órámat arra hasznalta, hogy az exnejével beszélt, vagy a szerelmét fuvaroztam, vagy a lányát vagy azt hallgattam, hogy telefonon beszéli a családi dolgokat.


Engem zavart, ha más is van a kocsiban, főleg, amikor az oktató lánya megállás nélkül azt szajkózta, hogy "Pisilnem kell!"...


A másik a töri tanár egy 18 éves lánnyal jött össze, de róluk sokat nem tudok.


Én apukám párjait is elfogadtam, a mostani, aki a felesége auóta meg az előző is anya, többgyerekes és tudták jól, hogy egy kamasszal hogy kell bánni.

2021. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már "lány"-ként említed, akkor ált. a gyermektelennek nagyobb esélye van... normális esetben 25 alatt hívunk lánynak nőnemű egyedeket, ők meg nem akarnak pótanyukák lenni, és amúgy is baromi sok az olyan eset, ahol az elvált szülők nem voltak képesek kulturáltan kezelni a válást, és ez gyakran az új nőn csattan le :(...
2021. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen kérdések esetén mindig a tükröt javaslom.

Egyedülálló gyerektelen férfiként a gyerekes anyát választanád csak mert látod, hogy ki tud hordani egy gyereket és nem halott a méhe, vagy a gyerektelent?

2021. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!