Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért van az, hogy a tulajok...

Miért van az, hogy a tulajok túlnyomó többsége csak egyedülálló nőnek, vagy esetleg gyermektelen párnak hajlandó a szobát kiadni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha gyerek van, nehezebb kilakoltatni ha esetleg 'elfelejt' fizetni.
2019. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Az egyedülálló férfiak meg, trehányak, nem takarítanak, nem vigyáznak a lakásra. Nem szerintem, csak gondolom ez a kép él bennük róluk.
2019. ápr. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Speciel nekem volt több egyedül álló férfi bérlőm, kettő tényleg nagyon igénytelen volt. Az egyik után teljes felújítást kellett végezni a fürdőszobában és a konyhában, mert a mosdó, wc, mosogató, tűzhely egy vasúti klozett szintjére került. Volt viszont két olyan férfi bérlőm, hogy állandóan rend és tisztaság volt a lakásban, még festett és tapétázott is. Szóval embere válogatja. Volt egy gyerekes család bérlőm is, ott apuka tartott rendet, takarított, vigyázott a gyerekre, anyu kereste a pénzt. Ők szerencsére maguktól mentek, mivel összegyűlt a pénzük, és tudtak lakást venni. De hallottam olyanról, hogy a gyerekes családot nem tudták kitenni, szóval mindenképp lutri valamilyen szinten.
2019. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyerekes családokat is ugyanúgy ki lehet lakoltatni, vagy ti lemaradtatok a devizahiteles kilakoltatásokról? Nem értem, miért terjed ez a tévhit.
2019. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
Mert az emberek ganék, mindkét oldalon.
2019. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert ha szobát ad ki, akkor ő is ott lakik, tehát lakótársat keres, több az elvárás, mintha csak bérlői viszonyról lenne szó.

Valószínűleg egyedülálló nő az illető és nem biztonságos egy egyedül élő idegen férfival együtt laknia, és előtte pongyolában mászkálnia.

2019. nov. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!