Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért feltételezik mások...

Miért feltételezik mások rólam,hogy bunkó vagyok az arcom alapján?

Figyelt kérdés
Mert valójába nem vagyok az,sőt kifejezetten érzékeny ember vagyok viszont ezt próbálom leplezni,mert már többen kihasználtak. Apám az valóban az nagyképű,agresszív,türelmetlen. Viszont én az ellentéte vagyok belsőre,csak külsőleg hasonlítok rá.Ezért mindjárt rám rakják a bunkó,nagyképű jelzőt a külsőm az arcom alapján.
2021. júl. 25. 20:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg nem vagyok bőbeszédű,inkább csendesebb,visszahúzódóbb tipus vagyok.
2021. júl. 25. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem tehetsz, ilyen az arcberendezésed. Ez csak másokról ad szegénységi bizonyítványt, hogy az arcod alapján elkönyvelnek bunkónak.
2021. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Add magad, ennyi elég, az arcodról nem tehetsz.


Nekem is bevallotta egy barátnőm, hogy az arcom alapján azt hitte, hogy valami öntelt, beképzelt liba vagyok. :D

2021. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok, szinte senki nem mer megközelíteni (ami jó és rossz is egyben lol).

kicsit nyitni kell és felszabadultnak lenni, mert akkor mások is látják, hogy jófej vagy.

2021. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!