Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen azt érzem nem...

Egyszerűen azt érzem nem akarok ember lenni, nem akarok itt lenni, mitha ez nem is az én világom lenne, csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha menni kell és csinálni kell valamit is szorongok. Szerintem rengeteg energia és kitartás kell ehhez az élethez és nekem semmi kedvem ehhez. Minden egyes nap meg küzdeni az élettel nekem szenvedés. Nektek nem? Mi a titok?

2021. júl. 26. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Azt nem tudom, mi a titok... Talán beletörődnek. De én is ugyanígy vagyok ezzel. Depressziós, testképzavaros. És sokszor érzem úgy, hogy nekem nem itt van a helyem. Tettem is érte, de 2 kísérlet sikertelen volt, talán a harmadik összejön.
2021. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
már beletörődtem, de amúgy én is éreztem így. most sokat dolgozok, az eltereli a figyelmem az életről, hogy sz@r és nehéz. testképzavaros voltam én is sokáig, míg rájöttem, hogy valóban dagadt vagyok.
2021. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
nekem nem, én nem vagyok lelkibeteg. javaslom látogass el egy pszichológushoz
2021. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Egyetértek a 3assal

De sajnos akik csak picsogni tudnak azokkal nem lehet mit kezdeni

Élő példa itt mind

Önsajnálatból már mind jeles

2021. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Itt csak nektek van szükségetek rá, nem tudom feltűnt e 🤷‍♀️😂😂😂😂
2021. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Bakker rákos beteg vagyok, minden napom egy küzdés, nekem az is megterhelő, hogy egyedül lemosakodjak. 45 kiló vagyok és kopasz. Mégis ragaszkodom az élethez, eszembe sincs még meghalni! Na? Licitáljunk még? Kinek nagyobb a problémája?
2021. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalom, bár alapjában élvezem is az életet, de egyszerre nem is. Meg van úgy mindenem, de mivel születésem óta beteg vagyok, sok mindenben hátrányba vagyok. Rossz amikor a magam bajaival ismeretlenek sajnálkoznak rajtam, meg kérdezgetik, hogy mi a bajod, amikor épp leülnék enni vmit.

De mégis vannak jó dolgok, amiért szeretek élni, de máskor amikor rossz napjaim vannak elgondolom, hogy milyen jó lenne amikor elalszok nem kellene többé felébrednem, végig szenvedni naponta ugyan azt.

2021. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én rusnya vagyok, mint egy vödör sz@r. Férfiként ez nem előny, barátnőm soha nem lesz. Meg kell tanulni lesz@rni. Tudom, rohadt nehéz, mert minden egyes nap látod, hogy hogyan viszonyulnak hozzád az emberek, de ha mégsem akarsz öngyilkos lenni, akkor meg kell tanulni lesz@rni. Illetve én nem tudom, te mi miatt vagy magad alatt, én ez miatt. Legyenek céljaid, és nem kellenek nagyok.
2021. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez az oldal a problémák kiirasára való. Mégis szét oltjatok aki rosszul van. Nem láttam még ekkora retardált bagázst egyhelyen. Széttapossátok egymást a szenvedéssel teli életétekben.
2021. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Tovább kell adnom a tudásom és a bölcsességemet. Szolgálnom kell a környezetemet, istent.
2021. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!