Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 41 éves férfinél ciki ha 19...

41 éves férfinél ciki ha 19 éves lánnyal ismerkedik?

Figyelt kérdés
Facebook-on beszélgettünk, sokat rám ír Messengeren is napközben, én azt gondoltam olyan 25 körüli, ma írta hogy 19. Mondtam neki ne írjunk többet, most megsértődött.

2021. júl. 26. 16:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van 70+-os ismerősöm, akinek most van egy 24 éves barátnője. Szóval van nálatok durvább is. Igaz, ő nagyon jól tartja magát, simán letagadhat 25-30 évet.
2021. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%
Ha férfi vagy, vérciki. Ha nő, nagyon normális és oké, de vigyázz magaddal, hogy egy ki használó féreg vagy, szegény kislány nem tudja mit csinál. Ez az általános gyakoris válasz a retardáltaktol. Az én válaszom h szard le az itteni fogyatékosokat és ismerkedj.
2021. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
15%
Hogy lepontozzák azt, hogy felnőtt nő tudja mit akar. Xddd nők amikor érzelem vezéreltek, akkor saját magukat is szét oltják a lepontozással. Rohadtul nem tudja egy nő hogy mit akar, meg 20 évesen se, ezek szerint. Máskor amikor mondom le vagyok pontozva, pedig én is ezt mondom, h az hogy korán érnek, egy mítosz, és bekepzelik h felnőttek egy idős pasihoz. :D
2021. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Annyi egyedülálló nő és férfi van itt ahogy látom.


Miért nem ismerkedtek itt egymással?


Ez még izgalmasabb is lehet itt mint a Tinderen...

2021. júl. 26. 22:30
 25/28 anonim ***** válasza:
81%

23, a felnőtt 19 éves és a felnőtt 30 éves között van különbség.


Ha fordított nemek lennének ugyanez lenne a véleményem.

2021. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
96%

"Saját korosztályból valószínűleg már tartozékokkal jönne a hölgy, amire nem feltétlen vágyik valaki."


Ha csak dugni akar (lásd a hozzászólását) , nem mindegy neki hogy van-e a nőnek "tartozéka“ vagy sem? Úgyse tervez komolyan, hogy foglalkoznia is kelljen vele.

2021. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
30%

Először engedd meg neki,hogy tegezzen,ne magázzon.Furcsa lenne,ahogy mondaná:Józsi bácsi

dugja már be!!!

2021. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
80%
Inkább a lánynak ciki..
2021. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!