Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés instagram és/vagy...

Milyen érzés instagram és/vagy facebook nélkül élni?

Figyelt kérdés
Próbáltátok már? akár 30 napig? Ha igen milyen érzés volt?
2021. júl. 27. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felemelő. Nagyon jól elvagyok nélkülük, - van ezek nélkül is élet.
2021. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb! Próbáld ki
2021. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom 35 éves, egyik sincs neki 🤷‍♀️😅
2021. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó. Én a Facebookot hagytam ott, Instagramot nem is használtam, mert engem az nem kötött le soha. Illetve a YouTube-ot hagytam még ott.


- Sokat javított azon, hogy elfogadjam magamat és ne foglalkozzak másokkal, mert mindenhonnét a tökéletesség (illúziója) ömlik az emberre.

- Sok a rosszindulatú ember a csoportokban, akik a nekik valamiért nem szimpatikus embereket provokálják.

- A hírek alatt rengeteg a megmondóember, akik nem képesek egymás véleményét elfogadni, kinevetnek ("vicces" reakció) kb. mindent, ami nem tetszik nekik/nem az ő személyes véleményük.

- Arról meg nem is beszélve, hogy az oldal kb. fele hirdetés.


A YouTube-on több értelmes tartalom van, de az is tele van hirdetéssel, előfizetni a Premium-ra meg nem fogok (telefonos YT alkalmazásánál nem tudom blokkolni a hirdetéseket). Amíg nem hagytam fel vele szinte teljesen, addig folyton azt görgettem és néztem a videókat... Sok időmet elpazaroltam rá, amit hasznosabban is tölthettem volna.

2021. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Nem érdekel mások mit esznek, hol nyaralnak, mekkora és hány gyerekük van, mennyire szeretik egymást stb.


És nem érzem magam rosszul, amiért senki (csak a család és a baráti kör) tudja, hogy mi hol nyaralunk vagy épp mit csinálunk. :D

2021. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Töröld le. Csak pazarlod az idődet velük, nincs semmi érdekes rajtuk max család, barátok miatt hagyd.
2021. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ugyanolyan (lenne) mint amikor van.


Igazából ugyanazokat a dolgokat nézném, folytatnám, csak más honlapokon néznék utána.


Instagram igazából másodlagos nekem nagyon, facebook viszont egyfajta hírolvasó és a hobbim által (túrázás) sok természetjáró csoportnak vagyok a tagja és sok programról ott értesülök.

2021. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy én amondó vagyok, ezek hasznos oldalak, ha megtanulod őket használni.


Mikró nélkül vagy mosogatógép nélkül is lehet élni, mégis kényelmesebb ha van.


Ugyanígy vagyok a Facebookkal is.


Hiszen magad választhatod meg, mit akarsz látni. Ez a legjobb az egészben. Ha nem érdekel, hogy a Pista bácsi hol nyaralt a Gizivel akkor nem fogod látni.


Én úgy vagyok, lehet ezek nélkül is élni, de miért élnél nélküle, ha használhatod hasznosan is.

2021. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Másik nagy kedvencem, amikor valakik válaszolnak, hogy ő nekik nincsen, nem Facebook függők.


Aztán meg azt látod, hogy itt élik az életüket ezen az oldalon és ugyanúgy elcseszik a drága időt, mint sokszor én is :D

2021. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nincs problemam azokkal akik ettol fuggnek, egyen fuggo. 5-6 eve toroltem mind a kettot, azota semmilyen kozossegi mediat nem hasznalok. Igazabol ami erdekel (F1, NBA, stb) ugyanugy eltudom olvasni mashol is. Van ezek nelkul elet ugyanugy mint maskor.
2021. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!