Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Mit lehet kezdeni ezzel a nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Az Egyesült Államokban nőttem fel. 19 éves koromig ott éltem, majd 10 éve Magyarországra költöztem a nagyszüleimhez. Anyanyelvi szinten beszélem mindkét nyelvet, de ez alatt a 10 év alatt én nem tudtam mit kezdeni itt az angol nyelvtudásommal. Hol lehetne ennek hasznát venni? Tanítani nem szeretnék, mert nem tudom átadni a tudást megfelelően, nem tudok jól magyarázni. Jelenleg gyárban dolgozom, de nem magas pozícióban. A magasabb pozícióhoz jól jönne az angol, de ahhoz meg végzettségem nincs. És őszintén megvallva, 29 évesen nincs már kedvem tanulni.

2021. júl. 27. 19:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell végzettség magas pozícióhoz. Nálunk a középvezetőknek max érettségije van és jó angol nyelvtudása. Felsővezetőktől van csak elvárva a diploma
2021. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%
Hát a myelvtudás az önmagában kevés lesz. Viszont nagyin sok helyen előny lehet (PR, nemzetközi kapcsolatok, kereskedelem, idegenforgalom stb). Csakhogy ezekhez pedig igenis kell tanulni. Olyan nincs, hogy már nincs kedved. Van, aki 40 évesen érettségizik, szakmát szerez, stb. Hol vagy te még ehhez túl öreg???
2021. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
98%
Sok irodai munka van ahova kérik az angol alap/ felsőfokút
2021. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

#3


Kell róla papír?

2021. júl. 27. 19:38
 5/44 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen lusta vagy, hogy még egy nyelvvizsgát sem voltál képes megcsinálni, pláne nem egy szakmát vagy diplomát. Igen, a jó munkához kell többnyire papír. Talán a nyelvtudást ki tudod bulizni, csak beírod az önéletrajzodba és akkor elbeszélgetnek veled interjún és ennyi. De nulla végzettséggel nehezen fogsz munkát találni.
2021. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

#5


Minek csináljak nyelvvizsgát? Kezdjünk el társalogni, ne a papír kelljen. Egyébként pedig megtehetem, hogy lusta legyek.

2021. júl. 27. 19:59
 7/44 anonim ***** válasza:
94%
Megteheted, csak nem lesz így igazán jó munkád. Sok sikert a gyárban.
2021. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Ha megunom, majd visszamegyek az USA-ba. :D
2021. júl. 27. 20:04
 9/44 anonim ***** válasza:
91%
Jólvanakkor :-)
2021. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Jó is. Nagy előny a kettős állampolgárság. Főleg, ha az egyik amerikai.
2021. júl. 27. 20:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!