Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki szeretett...

Más is van, aki szeretett maszkot hordani?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, én szerettem a maszkot viselni.

(Igen, én 50 C fokban dolgoztam maszkban, tudom jól hogy ebből a szempontból sz*r.)

De mikor utcán voltam, szerettem ha rajtam van, mert bár nem tartom magam csúnya arcú embernek, mégis jól esett, hogy eltakart valami és sokkal szabadabbnak, és kevésbé gátlásosnak éreztem magam. Sőt sok maszkom mintáját én magam rajzoltam, így tök büszkén mentem vele mindenhova, mert "megmutattam" a stílusom is a világnak. Tudom, hogy senkit nem érdekelt, de nekem ez esett jól :)


2021. júl. 28. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Én is szerettem hordani
Én azért szerettem viselni, mert...(válasz)
Utáltam a maszkot (kb az emberek 90%-a 😅)
44 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Bizti cuki volt a maszkod. Ősszel újra felveheted. Én rühelltem.
2021. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

nem. nem vagyok gátlásos, hogy takargassam magam.

amúgy ha szereted, hordd. én most is hordom, de nem azért, mert szeretem, hanem mert járványügyileg indokoltnak érzem.

2021. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Jelen! Mégegy debil aki szereti hordani :)
2021. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
én azt szerettem benne, hogy pl a metrón tudtam magamban énekelni úgy, hogy senki nem látta, hogy mozog a szám :D
2021. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondom, hogy szerettem, de nem is zavart. Olyan volt mint az alsógatya. Azt is felveszem minden nap és nem a kifogást keresem, hogy nyom, meg szorít.
2021. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
#7 mert persze ha valakinek valami rossz, akkor kussoljon el, és ne szenvedjen.. Nem mindenki ilyen típus ám.. 🤣🤣🤣 Úgy írsz, mintha mindenkinek kötelessége lenne minden sz*rt eltűrni, amit utál...
2021. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Nincsenek komplexusaim, szóval nálam ez nem szempont. Nem zavart különösebben a maszk, apró kellemetlenségnek tartottam az elejétől fogva, nem igazán értettem sose, hogyan tud egy vékony kis anyag ekkora felháborodást okozni (dögmelegben azt is megértem, amúgy nem), de hát kinek mi. Influenzaszezonban ezután is hordani fogom ha tömegben vagyok, de egyéb esetben én sem tartom indokoltnak.
2021. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Hidegben melegítette az arcomat, erős szembeszélben is előnyös volt, mások cigifüstjéből is kevesebbet kaptam a maszk mögött, meg fogászati kezelés után is jó volt, hogy takart, mikor még hatott az érzéstelenítő. De sok helyzetben kényelmetlen is.
2021. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Először utáltam, de idővel nagyon megszerettem. És ennek az oka, hogy eléggé felborult a bioritmusom, szóval volt, hogy egész éjszakák maradtak ki és reggel úgy néztem ki, mint egy mosott xar. De a maszk mindent eltakart😀 Vagy ha pattanásaim voltak akkor is jól jött a maszk. Egyedül nagy melegben nem viselem el.
2021. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Én elég gyenge immunrendszerrel vagyok megáldva, minden évben kb októbertől márciusig van valami kisebb betegség - megfázás, influenza, hányás, hasmenés stb. Én vagyok az akit a "csak folyik az orrom" kolléga lefertőz egyből csak nekem már súlyosabbak a tüneteim.

Idén a maszknak és a félig home officenak köszönhetően nem voltam beteg. Nekem ilyen értelembe tetszik ez a "higénikus" steril világ.

Kicsit szomorú, hogy 2020-ban kellett megtanítani az emberek többségét, hogy nem a tenyerünkbe köhögünk/tüsszentünk. Illetve, hogyan kell kezet mosni, mert még azt se tudnak sokan.

Én érdekes módon kaptam levegőt a maszkban, valahogy nem párásodott be a szemüvegem, nem pattogzott ki az arcom és még covidos se voltam.

2021. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!