Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkozni akar velem egy...

Találkozni akar velem egy elég zűrős srác,hogyan rázzam le hogy ne legyen ideges? Egyáltalán mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Kinézetre semmi baj nincs vele olyan 190 több mint 100 kg-ra saccolnám,de helyes,széles vállú,izmos,helyes,körszakálla van.


Na de viszont szerintem nagyon nem stimmel vele valami,a hátára van tetoválva a sátán jelképe tudjátok az a kecske fej vagy micsoda,nem tudom..ezen kívül még vannak tetkói de nem nézegettem őket ez tűnt fel csak+le fele fordított kereszt van neki a nyakán ezüstből.


A másik (ezt csak hallottam róla) hogy lövi magát mármint intravénásan,füvezik,kokózik,minden szart szed,ja és ez mellé 6 évet ült a sitten azt nem tudom miért. Meg van amit én is tudok róla hogy utoljára úgy megvert egy néger srácot hogy szilánkosra tört az álla,úgy kellett összecsavarozni.


Egyébként tök normálisan írt rám (látásból is ismer),elhívott vacsorázni "meg amit szeretnél" ezért is nehéz azt mondanom neki hogy menjen a p..ba. Szóval normálisan mit mondjak neki? Esélytelen hogy bármi is legyen köztünk,rendesen félelmetes ez az alak..biztos valami bandába is benne van szóval mit tennétek?


29 éves a srác amúgy én 19.


2021. júl. 28. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy éppen most jöttél össze valaki mással. Kegyes hazugság.
2021. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Én nem szeretnék találkozni veled. További szép estét! :)"
2021. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megírod neki hogy bocs de én nem akarok veled találkozni
2021. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez a korkülönbség nekem túl nagy...

Bocsi, most nem szeretnék kapcsolatot...

2021. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy várjatok mert most a trippered kezelése kicsit csúszik mert újra előjött a nemi herpeszed.
2021. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!